AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (30 sierpnia - 1 września)


Siedem zwycięstw, jeden remis i dwie porażki zanotowały w miniony weekend młodzieżowe grupy GKS-u Jastrzębie. Zapraszamy na podsumowanie wszystkich dziesięciu spotkań.



I liga wojewódzka A1 Junior „InterHall”
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 4:1 (3:0)
Bramki dla GKS-u: Szymon Kuś x2, Marcin Bober, Filip Łukasik

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała - Andrzej Kłoda (83. Jakub Raczyński), Jakub Antczak, Adam Fojcik (46. Jakub Janusz), Łukasz Gajda, Filip Łukasik (80. Jakub Kwiatkowski), Marcin Bober (60. Grzegorz Lisiński-Okoń), Daniel Gryman, Przemysław Pastuszak, Szymon Kuś, Dawid Chochulski (65. Daniel Głuszek).
Trener: Wojciech Kania




III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2008 Rybnik” Grupa 3
UKS Orzeł Moszczenica - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Dawid Pietrek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Dominik Marszałek, Błażej Kocoń, Gabriel Pytel, Oliwier Szczotka, Marcin Zalewski, Jakub Dudek, Dawid Pietrek, Bartek Syrek oraz Piotr Woźnica, Borys Kozieł, Bartosz Skrobiś, Karol Morcinek, Bartosz Kubczak.
Trener: Mateusz Wrana.



I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
AP Odra Wodzisław - GKS Jastrzębie 6:1 (4:0)
Bramka dla GKS-u: Hubert Kamieński

GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski - Kamil Bednorz (46. Michał Kiełbasa), Hubert Sierota, Kamil Myśliwiec, Jakub Kupiec, Hubert Kamieński (80. Maciej Szczepanowski), Patryk Oślizło, Sebastian Sobol, Wiktor Szyszko (46. Jakub Szczepanik), Mikołaj Rabczak (33. Miłosz Świst), Błażej Olkiewicz.
Trener: Kamil Pająk



II Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
GKS Jastrzębie - SKS Gwarek Zabrze 1:3 (0:2)
Bramka dla GKS-u: Przemysław Małkowski

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski - Jakub Tarała, Przemysław Małkowski, Kajetan Domański, Adam Fojcik, Filip Moiczek, Krystian Kaczmarczyk, Daniel Szymczak, Kacper Waleczek, Jakub Sitko, Oskar Polak. Grali także: Jakub Janusz, Jakub Tomera, Dawid Wojnarek.
Trener: Adam Smigielski.



Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr C Rybnik” Grupa 3
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS Jastrzębie 0:3 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Zawierucha, Mikołaj Kępka, Dawid Bajko

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica - Oliwier Zawierucha, Dawid Bajko, Nikodem Przybylski, Karol Morcinek, Adam Naklicki, Borys Siekaniec, Gabriel Pytel, Kacper Plata oraz Igor Korzybski, Jakub Weisberg, Bartosz Kubczak, Bartek Syrek, Julian Breś.
Trener: Mirosław Kawecki



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
MKS Żory - GKS Jastrzębie 2:7 (1:4)
Bramki dla GKS-u: Kacper Matras x3, Miłosz Misala x3, Mateusz Jany

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Michał Kiełbasa, Kamil Bednorz, Bartosz Zborowski, Kacper Drobot, Wiktor Szyszko, Maciej Norek, Kacper Rejbicz, Kamil Osiak, Miłosz Misala, Kacper Matras oraz Piotr Bąk, Kamil Śmigielski, Jakub Bednarek, Oskar Kołodziej, Dawid Kania, Mateusz Jany.
Trener: Andrzej Myśliwiec



Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr B Rybnik” Grupa 2
GKS Jastrzębie - Młodzieżowy Klub Sportowy Żory 3:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Cyryl Machciński, Jakub Dudek, Jakub Stasiak

GKS Jastrzębie: Franciszek Lorenz - Alan Zając, Adrian Kotas, Cyryl Machciński, Michał Maj, Mateusz Piotrowski, Jakub Dudek, Marcin Zalewski, Szymon Kawka oraz Jakub Jędryka, Jakub Kwiatkowski, Wiktor Brachaczek, Jakub Stasiak, Bartosz Skrobiś, Krzysztof Spandel. 
Trener: Mirosław Kawecki



Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr C Rybnik” Grupa 3
UKS Ruptawa - GKS Jastrzębie 3:5 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Igor Kłapyta x2, Filip Chruszcz, Patryk Jargut, Przemysław Wienczirsz

GKS Jastrzębie: Szymon Herman - Jakub Kalisz, Szymon Ceremon, Przemysław Wienczirsz, Alex Polok, Maksymilian Wilkus, Patryk Jargut, Filip Chruszcz, Igor Kłapyta oraz Jakub Niegosz, Kacper Rentflejsz, Adam Krosny.
Trener: Grzegorz Łukasik



Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr A Rybnik” Grupa 1
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS Jastrzębie 1:4 (0:3)
Bramki dla GKS-u: Dawid Stencel x2, Oliwier Smyła x2

GKS Jastrzębie: Piotr Koszmider - Wiktor Sosna, Dawid Stencel, Dawid Omyła, Paweł Podgórski, Arkadiusz Oślizło, Iwo Reguła, Szymon Kucharski, Kacper Zalewski oraz Wiktor Matysiak, Oskar Adamowicz, Oliwier Smyła, Krzysztof Olborski.
Trener: Jarosław Grycman



III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie - Naprzód Rydułtowy 9:0 (7:0)
Bramki dla GKS-u: Oskar Drzyzga x3, Szymon Porwisz x3, Oliwier Polak, Miłosz Budnicki, Karol Łęgosz

GKS Jastrzębie: Alan Dejak - Oliwier Polak, Oskar Benek, Szymon Bednorz, Ksawier Ciszek, Miłosz BUdnicki, Oskar Drzyzga, Karol Łęgosz, Mateusz Brzyszkowski oraz Aleksander Widera, Igor Konieczny, Szymon Porwisz, Oskar Hojka.
Trener: Grzegorz Łukasik

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro