AKTUALNOŚCI

Wyniki meczów Akademii (1-6 czerwca)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów, które młodzieżowe zespoły Akademii GKS Jastrzębie rozegrały w pierwszych dniach czerwca.


I liga wojewódzka A1 Junior
TS PODBESKIDZIE - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:3)
Bramki dla GKS-u:
Adam Fojcik, Szymon Kondziołka, Jakub Janusz

Skład:
Jakub Maciejowski – Adam Fojcik, Filip Moiczek (70’ Jakub Marcol), Krystian Kaczmarczyk (86’ Tomasz Kowalski), Szymon Kondziołka, Jakub Kasperowicz, Andrzej Kłoda, Daniel Głuszek (86’ Kacper Herman), Jakub Janusz, Tymoteusz Szweda (65’ Jakub Tomera), Daniel Szymczak oraz Jakub Szczepanik  
Trener:
Wojciech Kania
______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
KS SIÓDEMKA TYCHY - GKS JASTRZĘBIE 0:5 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Polak x2, Kamil Myśliwiec x2, Daniel Szymczak

Skład:
Jakub Szczepanik – Jakub Kupiec, Hubert Sierota, Miłosz Misala (75’ Miłosz Świst), Szymon Kołodziej, Kamil Myśliwiec, Tymoteusz Szweda (46’ Daniel Szymczak), Kacper Waleczek, Oskar Polak, Hubert Kamieński (55’ Maciej Norek), Kamil Muras (60’ Wiktor Filipczyk) oraz Jakub Maciejowski
Trener:
Kamil Pająk
______
B2 Junior Młodszy
KS ROW 1964 RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
Bramki dla GKS-u:
Aleks Kraśniewski

Skład:
Miłosz Śnieżek – Jakub Bednarek (78’ Mateusz Polok), Michał Kiełbasa, Maciej Juraszczyk, Igor Glawaty (68’ Oskar Kołodziej), Kacper Rejbicz, Kamil Osiak, Jakub Cichoń, Kacper Czwartos, Aleks Kraśniewski (63’ Dorian Papierok), Dawid Kania (84’ Bartłomiej Mazur)
Trener:
Andrzej Myśliwiec
_____
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
MKS ISKRA PSZCZYNA - GKS JASTRZĘBIE 1:4 (0:2)
(01.06.2021)
Bramki dla GKS-u:
Jakub Kania, Dawid Stencel, Kacper Wojnar, Oskar Drzyzga

Skład:
Olivier Misztal – Arkadiusz Oślizło, Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Oskar Drzyzga, Łukasz Machola, Aron Kłosok, Szymon Antczak, Oskar Benek, Dawid Stencel oraz Mikołaj Telefin, Oskar Gancarz, Łukasz Dubilis, Robert Miłkowski, Paweł Rutkowski, Kamil Kwiatkowski
Trener:
Grzegorz Lada
_____
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
WSP WODZISŁAW - GKS JASTRZĘBIE 2:4 (1:0)
(04.06.2021)
Bramki dla GKS-u:
Dawid Stencel, Oskar Benek, Oskar Drzyzga, Aron Kłosok

Skład:
Olivier Misztal – Oskar Gancarz, Arkadiusz Oślizło, Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Oskar Drzyzga, Aron Kłosok, Szymon Antczak, Oskar Benek, Dawid Stencel oraz Łukasz Dubilis, Robert Miłkowski, Paweł Rutkowski, Kamil Kwiatkowski, Kacper Zapała
Trener:
Dariusz Kłus
______
Rybnik: C1 Trampkarz „PLT 2006 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – KS DECOR BEŁK 6:1
Bramki dla GKS-u:
Kamil Kwiatkowski x2, Łukasz Dubilis, Patryk Jargut, Igor Kłapyta, Przemysław Wienczirsz

Skład:
Jakub Niegosz – Łukasz Dubilis, Kacper Zapała, Cyryl Markowski, Olivier Bury, Paweł Rutkowski, Patryk Jargut, Igor Kłapyta, Aleksander Skorupa, Łukasz Machola, Kamil Kwiatkowski, Przemysław Wienczirsz oraz Krzysztof Olborski, Maksymilian Wilkus, Filip Chruszcz, Wojciech Mosoń, Kacper Buś
Trener:
Grzegorz Łukasik
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
WSP WODZISŁAW - GKS JASTRZĘBIE 0:10 (0:3)
(02.06.2021)
Bramki dla GKS-u:
Mateusz Brzyszkowski, Robert Miłkowski, Oskar Drzyzga x2, Arkadiusz Oślizło, Igor Konieczny, Szymon Ceremon, Iwo Reguła, Dawid Stencel x2

Skład:
Alan Dejak – Arkadiusz Oślizło, Oskar Drzyzga, Szymon Bednorz, Oskar Benek, Szymon Ceremon, Iwo Reguła, Robert Miłkowski, Igor Konieczny, Mateusz Brzyszkowski, Daniel Stencel oraz Szymon Herman, Kacper Zapała, Igor Kłapyta, Ksawier Ciszek, Szymon Zdunek, Oskar Adamowicz
Trener:
Wojciech Kania
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – LUKAM 2010 4:2 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Drzyzga x3, Dawid Stencel,

Skład:
Alan Dejak – Arkadiusz Oślizło, Szymon Bednorz, Kacper Zapała, Dawid Stencel, Oskar Benek, Dawid Pietrek, Szymon Ceremon, Mateusz Brzyszkowski, Ksawier Ciszek, Oskar Drzyzga oraz Szymon Herman, Robert Miłkowski, Igor Kłapyta, Igor Konieczny, Oskar Adamowicz, Jakub Dudek
Trener:
Łukasik Grzegorz
______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0) (01.06.2021)

Skład:
Jakub Kłus – Jakub Dudek, Dawid Pietrek, Dawid Bajko, Piotr Kania, Alan Zając, Iwo Wąsik, Bartosz Skrobiś oraz Jakub Niegosz, Błażej Kocoń, Dominik Marszałek, Bartosz Kubczak, Szymon Gardjan, Iwo Reguła, Przemysław Wienczirsz
Trener:
Mateusz Wrana
______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – BTS REKORD 0:3 (0:0)

Skład:
Jakub Kłus – Jakub Dudek, Dawid Pietrek, Dawid Bajko, Piotr Kania, Iwo Wąsik, Borys Kozieł, Bartosz Skrobiś, Bartosz Kubczak oraz Jakub Niegosz, Błażej Kocoń
Trener:
Mateusz Wrana
______
III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2008 Rybnik” Grupa 3
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – GKS JASTRZĘBIE 2:2 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Karol Morcinek, Oliwier Szczotka

Skład:
Piotr Woźnica – Karol Morcinek, Marcin Zalewski, Nikodem Przybylski, Michał Maj, Adam Naklicki, Jakub Kwiatkowski, Dominik Marszałek, Alan Zając oraz Oliwier Szczotka, Szymon Kawka
Trener:
Adam Śmigielski
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2:5 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Bartosz Kubczak x2

Skład: Franciszek Lorenz – Alan Owsiany, Jakub Stasiak, Julian Breś, Kacper Plata, Igor Korzybski, Cyryl Machciński, Jakub Jędryka, Krzysztof Spandel oraz Bartosz Kubczak, Dawid Bajko
Trener:
Tadeusz Nowacki
______
Rybnik D2 Młodzik „PLMM 2009 A Rybnik” Grupa 1 – przesunięty na 14.06.2021
GKS JASTRZĘBIE (2010) – MKS ŻORY (05.06, godz.11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik D2 Młodzik „PLMM 2009 B Rybnik” Grupa 2
UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - GKS JASTRZĘBIE (2010) 5:0 (4:0)

Skład:
Patryk Bażan – Aleksander Czarnuch, Michał Machola, Mateusz Bober, Krzysztof Jędrysik, Filip Stanisz, Mateusz Kokoszka, Oskar Garbacz, Aleksander Dreścik
Trener:
Mateusz Galikowski
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2010 C Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – KS SZCZERBICE 4:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u: Wiktor Drobiak x2, Nikodem Mosoń, Filip Hyziewicz

Skład:
Wiktor Wilk, Patryk Pryma, Jakub Kopczyński, Kamil Sitek, Filip Hyziewicz, Igor Staszczyk, Wiktor Drobiak, Nikodem Mosoń
Trener: Tadeusz Nowacki
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2011 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:6
Bramki dla GKS-u:
Krzysztof Światowski

Skład:
Konrad Sierota – Karol Czerwieński, Bartosz Milcuszek, Wojciech Sienkowski, Jakub Moskwa, Kamil Brzyszkowski, Tymoteusz Koczy, Krzysztof Światowski, Radosław Wilk, Kacper Krysztofiak
Trener:
Jarosław Grycman
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2
LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS JASTRZĘBIE 7:12 (3:5)
Bramki dla GKS-u:
Cezary Dunst x4, Tymoteusz Bury x2, Bartosz Bureś x2, Olivier Labza, Bartosz Zagórski, Karol Kiernozek, Jakub Gorzelak

Skład:
Mikołaj Hojka – Karol Kiernozek, Jakub Gorzelak, Bartosz Zagórski, Olivier Labza, Tymoteusz Bury, Cezary Dunst, Igor Labryga, Bartosz Bureś, Filip Flak, Nikodem Flak
Trener:
Krzysztof Trocha
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2012 A Rybnik” Grupa 1
MKS 32 RADZIEJÓW-POPIELÓW - GKS JASTRZĘBIE 1:22
(01.06.2021)
Bramki dla GKS-u:
Leon Sagan x4, Jan Madaliński x3, Oliwier Ciszek x3, Kacper Wołoszyn x3, Milan Lasok x3, Radosław Miłkowski x2, Wiktor Jaskóła x2, Igor Orszulik, Miłosz Cisak

Skład:
Wiktor Jaskóła – Daniel Filip, Radosław Miłkowski, Milan Lasok, Oliwier Ciszek, Maksymilian Zalewski, Jan Madaliński, Igor Orszulik, Leon Sagan, Miłosz Cisak
Trener:
Łukasz Wróbel
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2012 A Rybnik” Grupa 1
MKS 32 RADZIEJÓW-POPIELÓW - GKS JASTRZĘBIE 11:1 (0:5)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Dudek, Ksawery Miachałowski, Igor Kukla, Szymon Kacprzak x2, Tomasz Suski, Miłosz Kwintal x2, Bartosz Wawszczyk x2, Piotr Wolanin

Skład:
Bartosz Szelkowski – Kacper Dudek, Ksawery Michałowski, Igor Kukla, Szymon Kacprzak, Tomasz Suski, Miłosz Kwintal, Tymoteusz Olejnik, Miłosz Cisak, Bartosz Wawszczyk, Piotr Wolanin
Trener:
Paweł Szpilarewicz
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2012 B Rybnik” Grupa 2
KS POLONIA NIEWIADOM - GKS JASTRZĘBIE 9:0

Skład:
Karol Hetmaniok – Kamil Klimek, Daniel Kupczak, Igor Zieliński, Oliwier Gruner, Wojciech Jaczyński
Trener:
Tadeusz Nowacki
_______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2013 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 11:4 (5:1)
Bramki dla GKS-u:
Michał Sitek, Tomasz Przybysz, Nikodem Nakonieczny x2, Maksymilian Potysz, Olgierd Gaćkowski, Dorian Mazur, Daniel Proba, Nikodem Mensfel x2, Krzysztof Zieliński

Skład:
Maksymilian Potysz – Adam Plaza, Daniel Proba, Tomasz Przybysz, Michał Sitek, Wiktor Tasior, Mateusz Ubysz, Olgierd Gaćkowski, Dorian Mazur, Nikodem Gołofit, Nikodem Mensfel, Nikodem Nakonieczny, Krzysztof Zieliński
Trener:
Paweł Szpilarewicz

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2021 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro