AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Harmonogram meczów (29 kwietnia - 4 maja)

Aż dwadzieścia dwa mecze rozegrają w nadchodzący długi weekend młodzieżowe drużyny Akademii GKS Jastrzębie. Jedenaście z nich odbędzie się na boisku przy ul. Kościelnej. Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram.


I liga wojewódzka C1 Trampkarz
SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE (30.04, godz. 10:00, Częstochowa)
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA (29.04, godz. 16:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
APN SMS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE (30.04, godz. 10:30, Tychy)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - LKS RUCH STANOWICE (04.05, godz. 17:30, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE - GMKS 21 NĘDZA (30.04, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
KS SZCZERBICE - GKS JASTRZĘBIE (03.05, godz. 10:00, Szczerbice)
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA (30.04, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - SKS GWAREK ZABRZE (30.04, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
KS  WICHER WILCHWY - GKS JASTRZĘBIE (30.04, godz. 11:00, Wodzisław Śląski)
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY – GKS II JASTRZĘBIE (30.04, godz. 13:30, Rydułtowy)
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
KS LESZCZYNY – GKS II JASTRZĘBIE (30.04, godz. 09:30, Leszczyny)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 B Rybnik” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE - PŁOMIEŃ POŁOMIA (30.04, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 C Rybnik” Grupa 3
POLONIA NIEWIADOM – GKS II JASTRZĘBIE (29.04, godz. 17:00, Rybnik)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 D Rybnik” Grupa 4
GKS III JASTRZĘBIE - GKS NAPRZÓD-23 II RYDUŁTOWY (30.04, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 E Rybnik” Grupa 5
LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - GKS IV JASTRZĘBIE (30.04, godz. 13:00, Jejkowice)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 G Rybnik” Grupa 7
GKS V JASTRZĘBIE - LKS DĄB DĘBIEŃSKO (01.05, godz. 10:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 A Rybnik” Grupa 1
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS JASTRZĘBIE (01.05, godz. 13:00, Wodzisław Śląski)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 E Rybnik” Grupa 5
GKS III JASTRZĘBIE - RKP SP ROW RYBNIK IV (30.04, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 A Rybnik” Grupa 1
UKS AP II CHAMPIONS RYBNIK - GKS II JASTRZĘBIE (01.05, godz. 13:00, Gogołowa)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 B Rybnik” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE - KS ŚWIERKLANY (30.04, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - AP RYMER RYBNIK (29.04, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 B Rybnik” Grupa 2
UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA – GKS II JASTRZĘBIE (01.05, godz. 13:30, Rybnik)



Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro