AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki meczów

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, jakie w miniony weekend zanotowały nasze drużyny młodzieżowe.


I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u:
Arkadiusz Oślizło x2

Skład:
Alan Dejak - Jakub Piasecki, Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer oraz Kewin Szulkowski, Karol Łegosz, Igor Konieczny, Mateusz Głuc, Kacper Figołuszka
Trener:
Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE - LKS POGOŃ IMIELIN 2:0 (1:0)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Janecki, Kacper Czwartos

Skład:
Miłosz Śnieżek - Jakub Cichoń, Kamil Bednorz, Kacper Czwartos, Michał Kiełbasa, Dawid Kania, Wiktor Borycki, Aleks Kraśniewski, Kacper Janecki, Kacper Rejbicz, Igor Glawaty oraz Olivier Misztal, Jakub Bednarek, Oskar Kołodziej, Aron Kłosok, Kamil Osiak
Trener:
Wojciech Kania
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GÓRNIK ZABRZE - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
Bramki dla GKS-u: 
Michał Machola

Skład:
Tymoteusz Brzoza - Kacper Świst, Szymon Gardjan, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Leon Burzyński, Sebastian Babczenko, Michał Machola
Trener:
Tomasz Kocerba
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 2:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Adamowicz, Szymon Ceremon, Ksawier Ciszek, Piotr Koszmider

Skład:
Szymon Herman - Szymon Bednorz, Oskar Adamowicz, Ksawier Ciszek, Karol Łęgosz, Igor Kłapyta, Krzysztof Olborski, Jakub Niegosz, Jakub Kalisz, Szymon Ceremon, Dawid Omyła oraz Mateusz Głuc, Kamil Morek, Piotr Koszmider, Szymon Zdunek
Trener:
Grzegorz Łukasik
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:0 (0:0)
Bramki dla GKS-u:
Jakub Dudek

Skład:
Jakub Kłus - Błażek Kocoń, Iwo Wąsik, Bartosz Skrobiś, Antoni Boratyn, Adam Olszewski, Alan Zając, Jaku Dudek, Bartosz Syrek, Dawid Bajko, Piotr Kania oraz Franciszek Lorenz, Kacper Plata, Igor Bartosik, Borys Kozieł, Dawid Pietrek, Iwo Reguła, Wiktor Sosna
Trener:
Kamil Pająk
_______
B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - SMS TYCHY 2:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Szymon Antczak, Kacper Janecki

Skład:
Olivier Misztal (46’ Rafał Smolorz) - Oskar Gancarz (65’ Kamil Kwiatkowski), Kacper Janecki (87’ Jakub Kowalik), Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Łukasz Machola, Aron Kłosok, Oskar Drzyzga, Paweł Rutkowski (70’ Robert Miłkowski), Wojciech Skrobol (65’ Miłosz Buchta), Szymon Antczak oraz Kacper Zapała
Trener:
Adam Śmigielski
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - GKS JASTRZĘBIE 4:2 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Łukasz Mrowiec, Tymoteusz Szweda

Skład:
Jakub Szczepanik - Kamil Muras, Jakub Wojtas, Maciej Norek, Bartłomiej Mazur, Miłosz Świst, Jan Szczotka, Tomasz Kowalski, Paweł Kraczkowski, Łukasz Mrowiec, Mateusz Polok oraz Jakub Kupiec, Tymoteusz Szweda
Trener:
Andrzej Myśliwiec
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE - MKS ŻORY 0:2 (0:0)

Skład:
Aleksander Kienast - Igor Matuszak, Mateusz Sosna, Wiktor Drobiak, Filip Hyziewicz, Jakub Kopczyński, Patryk Pryma, Marcin Zając, Kamil Sitek oraz Kacper Pająk, Sebastian Babczenko, Patryk Bażan, Bartosz Płocidem, Dominik Marcol, Nikodem Mosoń, Adrian Kaczmarczyk, Karol Buchta
Trener:
Mirosław Kawecki

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro