AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Harmonogram meczów (11-16 czerwca)

Przedstawiamy harmonogram spotkań młodzieżowych zespołów Akademii GKS Jastrzębie, zaplanowanych od 11 do 16 czerwca.

I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE – GKS PIAST GLIWICE (11.06, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI (11.06, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – MKS GMINA LUBOMIA (11.06, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – LKS ORZEŁ PALOWICE (14.06, godz. 18:30, Palowice)
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
WSP WODZISŁAW - GKS JASTRZĘBIE (12.06, godz. 13:00, Turza Śląska)
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – KS RAFAKO RACIBÓRZ (12.06, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
GKS JASTRZĘBIE – LKS BARANOWICE (12.06, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS II JASTRZĘBIE (11.06, godz. 10:00, Wodzisław-Śląski)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 B Rybnik” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE – GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY (16.06, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 C Rybnik” Grupa 3
RKP SP III ROW w RYBNIKU - GKS II JASTRZĘBIE (11.06, godz. 10:00, Rybnik)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 C Rybnik” Grupa 3
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - GKS II JASTRZĘBIE (13.06, godz. 18:00, Rybnik)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 D Rybnik” Grupa 4
GKS III JASTRZĘBIE – MKS II ŻORY (11.06, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 E Rybnik” Grupa 5
LKS II FORTECA ŚWIERKLANY - GKS IV JASTRZĘBIE (13.06, godz. 18:00, Świerklany)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 G Rybnik” Grupa 7
GKS V JASTRZĘBIE – UKS RUPTAWA (11.06, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 G Rybnik” Grupa 7
GKS V JASTRZĘBIE – TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA (15.06, godz. 19:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „ PLOM 2012 A Rybnik” Grupa 1
MKS ŻORY – GKS JASTRZĘBIE (15.06, godz. 17:00, Żory)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 E Rybnik” Grupa 5
GKS III JASTRZĘBIE – LKS ORZEŁ JANKOWICE (11.06, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 E Rybnik” Grupa 5
GKS III JASTRZĘBIE – KS 25 KOKOSZYCE (14.06, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – UKS SP WINNERS GOŁKOWICE (11.06, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
________
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 B Rybnik” Grupa 2
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - GKS JASTRZĘBIE (12.06, godz. 13:00, Skrzyszów)
________
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 A Rybnik” Grupa 1
MKS ŻORY – GKS JASTRZĘBIE (12.06, godz. 12:00, Żory)
________
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 B Rybnik” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE - MKS II ŻORY (11.06, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro