AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki ostatnich meczów w sezonie

Zakończyły się rozgrywki, w których w sezonie 2021/2022 uczestniczyły młodzieżowe zespoły Akademii GKS Jastrzębie. Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi wynikami naszych młodych zawodników.

 

Wyniki (4-10 czerwca)


I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Benek, Wojciech Katus, Oliver Winkler

Skład:
Alan Dejak - Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer, Jakub Piasecki oraz Szymon Herman, Karol Łęgosz, Dawid Omyła, Kacper Figołuszka, Ksawier Ciszek, Szymon Bednorz
Trener:
Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
KS ROW 1964 RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Bednorz, Kamil Myśliwiec

Skład:
Miłosz Śnieżek – Michał Kiełbasa, Kamil Bednorz, Kacper Czwartos (78’ Łukasz Mrowiec), Aron Kłosok (46’ Jakub Kania), Kamil Osiak (70’ Mateusz Polok), Oskar Kołodziej (46’ Aleks Kraśniewski), Dawid Kania, Kamil Myśliwiec, Kacper Janecki (46’ Oskar Drzyzga), Igor Glawaty (60’ Jakub Bednarek) oraz Rafał Smolorz
Trener:
Wojciech Kania
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
MKS ŻORY – GKS II JASTRZĘBIE – mecz nie odbył się
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
LKS RUCH STANOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 1:13 (0:8)
Bramki dla GKS-u:
Kewin Szulkowski x2, Oskar Benek x2, Maciej Pastuszka x2, Szymon Ceremon x3, Krzysztof Olborski, Kacper Zalewski, Piotr Koszmider, Igor Kłapyta

Skład:
Szymon Herman – Mateusz Głuc, Szymon Karwot, Kewin Szulkowski, Szymon Ceremon, Igor Kłapyta, Oskar Benek, Kacper Zalewski, Ksawier Ciszek, Dawid Omyła, Szymon Bednorz oraz Maciej Pastuszka, Kacper Figołuszka, Alan Dejak, Krzysztof Olborski, Przemysław Wienczirsz, Piotr Koszmider
Trener:
Damian Mikołowicz
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GMKS 21 NĘDZA - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u:
Iwo Wąsik, Jakub Dudek

Skład:
Jakub Kłus - Błażej Kocoń, Adam Olszewski, Adam Naklicki, Bartosz Skrobiś, Oliwier Szczotka, Piotr Kania, Borys Kozieł, Igor Bartosik, Jakub Dudek, Karol Morcinek oraz Piotr Woźnica, Bartosz Kubczak, Iwo Wąsik, Wiktor Sosna, Antoni Boratyn, Alan Zając, Iwo Reguła
Trener:
Kamil Pająk
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – KS SZCZERBICE 6:4 (5:1)
Bramki dla GKS-u:
Wiktor Sosna, Kacper Plata, Jakub Niegosz, Dawid Bajko x2, Bartosz Syrek

Skład:
Jakub Kłus – Oliwier Szczotka, Adam Olszewski, Błażej Kocoń, Bartosz Skrobiś, Iwo Wąsik, Piotr Kania, Antoni Boratyn, Igor Bartosik, Jakub Dudek, Bartosz Syrek oraz Piotr Woźnica, Bartosz Kubczak, Kacper Plata, Wiktor Sosna, Dawid Bajko, Alan Zając, Jakub Niegosz
Trener:
Kamil Pająk
_______
B2 Junior Młodszy
KS ROW 1964 RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE 0:0 (0:0)

Skład:
Olivier Szczotka – Oskar Gancarz (56’Kamil Kwiatkowski), Kacper Janecki (88’ Kacper Zapała), Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Łukasz Machola, Aron Kłosok, Oskar Drzyzga, Paweł Rutkowski (52’ Miłosz Buchta), Wojciech Skrobol (70’ Robert Miłkowski), Oskar Adamowicz oraz Rafał Smolorz
Trener:
Adam Śmigielski
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 3:3 (2:2)
Bramki dla GKS-u:
Szymon Kawka, Adam Olszewski, Jakub Dudek

Skład:
Piotr Woźnica – Dominik Marszałek, Adam Olszewski, Szymon Kawka, Bartosz Skrobiś, Oliwier Szczotka, Błażej Kocoń, Borys Kozieł, Nikodem Przybylski, Jakub Dudek, Karol Morcinek oraz Franciszek Lorenz, Bartosz Kubczak, Dawid Pietrek, Michał Maj, Antoni Boratyn, Marcin Zalewski, Alan Owsiany
Trener:
Dariusz Kłus
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – KS LESZCZYNY 0:2 (0:1)

Skład:
Aleksander Kienast – Mateusz Sosna, Filip Hyziewicz, Jakub Kopczyński, Igor Matuszak, Kamil Sitek, Adrian Pisarczyk, Marcin Zając, Wiktor Drobiak oraz Wiktor Wilk, Nikodem Mosoń, Karol Buchta, Mateusz Kokoszka, Oskar Garbacz, Tymoteusz Brzoza
Trener:
Mirosław Kawecki
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 4:0 (2:0)

Skład:
Aleksander Kienast – Jakub Kopczyński, Patryk Pryma, Filip Hyziewicz, Wiktor Drobiak, Marcin Zając, Mateusz Sosna, Igor Matuszak, Kamil Sitek oraz Wiktor Wilk, Karol Buchta, Kacper Pająk, Patryk Bażan, Aleksander Dreścik
Trener:
Mirosław Kawecki

Wyniki (11-14 czerwca)

I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE – GKS PIAST GLIWICE 3:2 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Tomasz Piwowar, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit

Skład:
Alan Dejak – Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer, Jakub Piasecki oraz Szymon Herman, Mateusz Brzyszkowski, Kewin Szulkowski, Karol Łęgosz, Igor Konieczny, Mateusz Głuc, Kacper Figołuszka
Trener:
Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2 (1:0)
Bramki dla GKS-u:
Wiktor Borycki

Skład:
Miłosz Śnieżek (83’ Olivier Misztal) – Jakub Bednarek (65’ Łukasz Mrowiec), Jakub Kania, Jakub Cichoń (70’ Bartłomiej Mazur), Aron Kłosok, Kamil Osiak, Wiktor Borycki, Dawid Kania, Kacper Janecki, Oskar Kołodziej (83’ Paweł Kraczkowski), Łukasz Machola (57’ Mateusz Polok) oraz Kacper Czwartos
Trener:
Wojciech Kania
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – MKS GMINA LUBOMIA 7:0 (1:0)
Bramki dla GKS-u:
Kewin Szulkowski x2, Tomasz Piwowar, Mateusz Krymer, Piotr Koszmider, Igor Konieczny, Karol Łęgosz

Skład:
Szymon Herman – Jakub Niegosz, Szymon Bednorz, Wiktor Sosna, Tomasz Piwowar, Kewin Szulkowski, Ksawier Ciszek, Krzysztof Olborski, Igor Konieczny, Dawid Omyła, Kacper Zalewski oraz Piotr Koszmider, Karol Łęgosz, Mateusz Krymer
Trener:
Grzegorz Łukasik
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – LKS ORZEŁ PALOWICE – mecz nie odbył się
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
WSP WODZISŁAW - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Jakub Dudek

Skład:
Jakub Kłus – Adam Naklicki, Błażej Kocoń, Bartosz Skrobiś, Iwo Wąsik, Piotr Kania, Borys Kozieł, Dawid Pietrek, Jakub Dudek, Bartosz Syrek, Bartosz Kubczak oraz Piotr Woźnica, Kacper Plata, Wiktor Sosna, Dawid Bajko, Alan Zając, Jakub Niegosz, Przemysław Wienczirsz
Trener:
Kamil Pająk
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – MKS ISKRA PSZCZYNA 2:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Alex Wójtowicz, Leon Burzyński

Skład:
Tymoteusz Brzoza – Kacper Świst, Szymon Gardjan, Sebastian Babczenko, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Leon Burzyński, Michał Machola
Trener:
Tomasz Kocerba
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – KS RAFAKO RACIBÓRZ 7:0 (4:0)
Bramki dla GKS-u:
Michał Machola x3, Karol Buchta x2, Mateusz Kokoszka, Krzysztof Jędrysik

Skład:
Jakub Porębski, Oskar Garbacz, Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Krzysztof Jędrysik, Mateusz Kokoszka, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober oraz Filip Stanisz, Michał Machola
Trener:
Piotr Paś
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
GKS JASTRZĘBIE – LKS BARANOWICE 6:3 (3:0)
Bramki dla GKS-u:
Igor Glawaty x2, Jakub Szczepanik, Tymoteusz Szweda x2, Szymon Kołodziej

Skład:
Jakub Maciejowski – Tymoteusz Szweda, Tomasz Kowalski, Michał Kiełbasa, Mateusz Polok, Miłosz Świst, Igor Glawaty, Szymon Kołodziej, Jan Szczotka, Bartłomiej Mazur, Paweł Kraczkowski oraz Jakub Szczepanik
Trener:
Andrzej Myśliwiec
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS II JASTRZĘBIE 3:3 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Alan Owsiany x2, Dawid Pietrek

Skład:
Franciszek Lorenz – Dominik Marszałek, Cyryl Machciński, Adam Naklicki, Jakub Kwiatkowski, Michał Maj, Marcin Zalewski, Alan Owsiany, Dawid Pietrek, Karol Morcinek, Jakub Stasiak oraz Piotr Woźnica, Krzysztof Spandel, Julian Breś, Przemysław Wienczirsz
Trener:
Dariusz Kłus

Wyniki (18-19 czerwca)

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE  - GKS JASTRZĘBIE 0:6 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Iwo Wąsik x2, Bartosz Skrobiś, Przemysław Wienczirsz, Kacper Plata, Dawid Bajko

Skład:
Jakub Kłus – Oliwier Szczotka, Adam Olszewski, Błażej Kocoń, Bartosz Skrobiś, Adam Naklicki, Piotr Kania, Borys Kozieł, Przemysław Wienczirsz, Jakub Dudek, Bartosz Syrek oraz Franciszek Lorenz, Bartosz Kubczak, Kacper Plata, Iwo Wąsik, Dawid Bajko, Alan Zając, Jakub Niegosz
Trener:
Kamil Pająk
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
MKS ŻORY - GKS II JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Karol Buchta

Skład:
Aleksander Kienast – Nikodem Mosoń, Patryk Pryma, Kacper Pająk, Marcin Zając, Filip Hyziewicz, Wiktor Drobiak, Igor Matuszak, Kamil Sitek oraz Wiktor Wilk, Karol Buchta, Patryk Bażan, Aleksander Dreścik
Trener:
Mirosław Kawecki

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro