AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki i harmonogram na najbliższe dni

Przedstawiamy wyniki ostatnich spotkań młodzieżowych drużyn Akademii GKS Jastrzębie oraz harmonogram meczów w dniach 23-27 września.

 

Wyniki (17-21 września)

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - GÓRNIK ZABRZE 1:4 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Aron Kłosok

Skład:
Rafał Smolorz - Oskar Gancarz (70’ Miłosz Buchta), Jakub Kania, Arkadiusz Oślizło, Mikołaj Gołofit, Kacper Janecki (70’ Wojciech Skrobol), Szymon Karwot (70’ Matusz Brzyszkowski), Aron Kłosok (70’ Kacper Wojnar), Szymon Antczak (70’ Łukasz Machola), Oskar Drzyzga (70’ Paweł Rutkowski), Oskar Benek (70’ Wojciech Katus)
Trener:
Adam Śmigielski
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Benek

Skład:
Alan Dejak - Igor Konieczny, Arkadiusz Oślizło (46’ Szymon Karwot), Oskar Benek (46’ Mikołaj Gołofit), Wojciech Katus (46’ Kewin Szulkowski), Ksawier Ciszek (46’ Mateusz Krymer), Olivier Winkler, Karol Łęgosz, Maciej Pastuszka, Szymon Bednorz, Jakub Piasecki
Trener:
Damian Mikołowicz
______
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.
GKS JASTRZĘBIE - GKS GIEKSA II KATOWICE 1:2 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Rejbicz

Skład:
Jakub Szczepanik - Jakub Bednarek, Michał Kiełbasa, Maciej Norek (46’ Łukasz Mrowiec), Dawid Kania, Kacper Rejbicz, Kamil Osiak (70’ Paweł Kraczkowski), Oskar Kołodziej (70’ Mateusz Polok), Kamil Muras (46’ Jakub Cichoń), Wiktor Borycki (35’ Aleks Kraśniewski), Kacper Czwartos oraz Miłosz Śnieżek, Bartłomiej Mazur
Trener:
Wojciech Kania
______
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE - GKS TYCHY 0:3 (0:1)

Skład:
Piotr Woźnica - Błażej Kocoń, Piotr Kania, Bartosz Kubczak, Jakub Kwiatkowski, Alan Zając, Mikołaj Rodziewicz, Bartosz Skrobiś, Jakub Dudek, Brian Błędowski oraz Franciszek Lorenz, Bartosz Syrek, Dawid Bajko, Iwo Wąsik, Wiktor Sosna, Dawid Ustaszewski, Jakub Niegosz
Trener:
Kamil Pająk
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2:4 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Alex Wójtowicz, Kamil Zalewski

Skład:
Franciszek Lorenz - Kacper Świst, Szymon Gardjan, Leon Burzyński, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Michał Machola, Adrian Pisarczyk oraz Sebastian Babczenko, Alex Wójtowicz, Karol Buchta
Trener:
Tomasz Kocerba
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 4:4 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Igor Kłapyta, Szymon Brola, Przemysław Wienczirsz, Dawid Omyła

Skład:
Szymon Herman - Szymon Brola, Dawid Omyła, Przemysław Wienczirsz, Igor Kłapyta, Bartosz Kubczak, Mateusz Tyrała, Krzysztof Olborski, Szymon Świętek, Kamil Gałysa, Oliwier Zawierucha oraz Piotr Koszmider, Alan Owsiany, Robert Miłkowski, Dawid Pietrek
Trener:
Grzegorz Łukasik
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
WSP WODZISŁAW - GKS II JASTRZĘBIE 5:1 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Karol Morcinek

Skład:
Jakub Kłus - Oliwier Szczotka, Nikodem Przybylski, Marcin Zalewski, Szymon Kawka, Jakub Weisberg, Adam Naklicki, Adam Olszewski, Borys Kozieł, Karol Morcinek, Cyryl Machciński oraz Dawid Pietrek, Igor Bartosik, Antoni Boratyn, Alan Owsiany, Michał Maj, Julian Breś, Oliwier Szczotka
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLM 2010 RYBNIK” Grupa3
MKS GMINA LUBOMSKA - GKS II JASTRZĘBIE 0:6 (0:0)
Bramki dla GKS-u:
Mateusz Kokoszka, Karol Buchta x2, Filip Stanisz, Krzysztof Jędrysik, Dominik Marcol
Skład:
Jakub Porębski - Aleksander Czarnuch, Sebastian Babczenko, Adrian Kaczmarczyk, Krzysztof Jędrysik, Mateusz Kokoszka, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober oraz Bartosz Płocidem, Dominik Marcol, Filip Stanisz
Trener:
Piotr Paś
______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLM 2010 RYBNIK” Grupa3
UNIA RACIBÓRZ - GKS II JASTRZĘBIE 3:9 (2:3)
Bramki dla GKS-u:
Patryk Miąsko x3, Sebastian Babczenko, Kamil Zalewski x2, Aleksander Czarnuch x2, Michał Machola

Skład:
Tymoteusz Brzoza - Aleksander Czarnuch, Sebastian Babczenko, Krzysztof Jędrysik, Adrian Kaczmarczyk, Mateusz Kokoszka, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober oraz Kacper Świst, Bartosz Płocidem, Patryk Miąsko, Kamil Zalewski, Filip Stanisz, Michał Machola, Adrian Pisarczyk
Trener:
Piotr Paś
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE - PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:2 (1:0)
Bramki dla GKS-u:
Wiktor Drobiak

Skład:
Aleksander Kienast - Piotr Pryma, Jakub Kopczyński, Filip Hyziewicz, Kamil Sitek, Marcin Zając, Kacper Pająk, Wiktor Drobiak, Mateusz Sosna oraz Wiktor Wilk, Oskar Garbacz, Igor Matuszak
Trener:
Mirosław Kawecki
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - MKS ŻORY 8:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u:
Bartosz Foltyn x5, Dominik Starzyński, Kacper Krysztofiak, Nikodem Bandała

Skład:
Patryk Jamrozik - Gabriel Gach, Szymon Karczmarski, Dominik Starzyński, Mateusz Kolisz, Bartosz Foltyn, Mikołaj Cyparski, Konrad Sierota, Mateusz Łopatka oraz Oliwier Tyc, Kacper Krysztofiak, Nikodem Bandała
Trener:
Wojciech Kania
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - GKS II JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u:
Mikołaj Cich, Bartosz Milcuszek

Skład:
Leon Cich - Bartosz Zagórki, Bartosz Milcuszek, Oliwier Gawlik, Oskar Furlepa, Jakub Gorzelak, Kamil Brzyszkowski, Wojciech Sienkowski, Igor Labryga oraz Olivier Szczotka, Jakub Moskwa, Mikołaj Cich
Trener:
Grzegorz Lada
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
UKS RAP RYBNIK - GKS III JASTRZĘBIE 0:17 (0:9)
Bramki dla GKS-u:
Karol Kiernozek x5, Tymoteusz Koczy, Karol Czerwieński x4, Radosław Wilk x2, Piotr Wolanin, Cezary Dunst x2, Mateusz Tymiński x2

Skład:
Mikołaj Antończyk, Nikodem Flak, Cezary Dunst, Karol Czerwieński, Radosław Wilk, Tymoteusz Koczy, Mateusz Tymiński, Karol Kiernozek, Jakub Zieliński oraz Piotr Wolanin, Igor Kłapyta, Miłosz Kwintal
Trener:
Piotr Riabowski
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 D RYBNIK” Grupa 4
GKS IV JASTRZĘBIE - UKS RUPTAWA 7:1 (4:1)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Dudek x2, Piotr Gruszka, Kinga Szapiel, Norbert Rzepkowski, Bartosz Szelkowski, Mateusz Kida

Skład:
Mikołaj Antończyk - Bartosz Szelkowski, Piotr Gruszka, Ksawery Michałowski, Kinga Szapiel, Mateusz Kida, Norbert Rzepkowski, Szymon Kacprzak, Kacper Dudek oraz Dawid Kuriata, Tymoteusz Olejnik, Jan Lewandowski
Trener:
Jarosław Grycman

Nadchodz
ące mecze (23-27 września)


I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - LKS POGOŃ IMIELIN (27.09, godz. 10:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - GKS JASTRZĘBIE (23.09, godz. 18:30, Jaworzno)
______
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.
SMS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE (Jun) (25.09, godz. 10:00, Tychy)
______
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
RUCH CHORZÓW - GKS JASTRZĘBIE (24.09, godz. 09:00, Chorzów)
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
TS UNITED ŻYWIEC - GKS JASTRZĘBIE (25.09, godz. 11:00, Cisiec)
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - LKS RUCH STANOWICE (24.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE (24.09, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2010 RYBNIK” Grupa3
UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS II JASTRZĘBIE (25.09, godz. 12:00, Wodzisław-Śląski)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE - RKP II SP ROW RYBNIK (24.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI (24.09, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
RKP II SP ROW RYBNIK- GKS II JASTRZĘBIE (25.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
RKP III SP ROW RYBNIK - GKS III JASTRZĘBIE (24.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 D RYBNIK” Grupa 4
GKS IV JASTRZĘBIE - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE (25.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - MKS ŻORY (24.09, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 E RYBNIK” Grupa 5
UKS AP SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - GKS II JASTRZĘBIE (24.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 A RYBNIK” Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE (24.09, godz. 12:00, Rybnik)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA (24.09, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2014 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE (26.09, godz. 18:30, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2014 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - GKS II JASTRZĘBIE (24.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2015 B RYBNIK” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW (24.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro