GKS 1962 Jastrzębie S.A.

[SPARING] GKS 1962 Jastrzębie 1-0 Legia II Warszawa

  • Media
fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com

W meczu sparingowym rozegranym przy ul. Kościelnej, pokonujemy rezerwy Legii Warszawa 1:0.

Od początku tempo meczu było na dość wysokie, a nasi zawodnicy prezentowali się dużo lepiej pod względem motorycznym, niż w przegranym tydzień temu sparingu z MKS-em Trzebinia/Siersza. Niestety, w naszym zespole szwankowała skuteczność, ponieważ stworzyliśmy sobie kilka niezłych okazji, jednak ani Kamil Jadach, ani Farid Ali nie potrafili ich wykorzystać. Najbliżej wyjścia na prowadzenie byliśmy w 40. minucie po błędzie bramkarza Legii, Dominika Kąkolewskiego, który minął się z piłką, ale ta uderzyła w słupek i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa, mimo zmian przeprowadzanych z upływem czasu, wyglądała cały czas podobnie do pierwszej, a więc inicjatywa należała do naszego zespołu. Warszawianie tak naprawdę tylko raz poważnie przetestowali Grzegorz Drazika, który popisał się jednak ładną interwencją. W końcu, w 71. minucie padł jedyny gol w tym spotkaniu. Z rzutu wolnego z około siedemnastu metrów uderzał Damian Tront, a piłka po odbiciu się od jednego z zawodników stojących w murze, wpadła do bramki obok bezradnego bramkarza Legii. W ostatniej minucie drugiego gola dla GKS-u mógł zdobyć Marcin Ruda, ale piłka po jego uderzeniu z dystansu i interwencji bramkarza Legii, trafiła w poprzeczkę. Ostatecznie po stojącym na dobrym poziomie sparingu pokonaliśmy zespół z Warszawy 1:0, w barwach których występowali zawodnicy, którzy w tym sezonie reprezentowali Legię w rozgrywkach młodzieżowej Ligi Mistrzów.

- Był to dla nas bardzo pożyteczny sparing, przeciwko super przeciwnikowi. Do przerwy gra z jednej, jak i z drugiej strony była na bardzo fajnym i wysokim poziomie. W drugiej połowie mieliśmy już dość sporą przewagę, ale wynikało to ze zmian przeprowadzonych w drużynie Legii, chociaż co prawda u nas też były zmiany, jednak mogliśmy się pokusić o coś więcej. Naszym głównym założeniem było sprawdzenie kilku wariantów gry w defensywie na tle grającego dobrze i do przodu zespołu. Myślę, że te założenia zostały wypełnione, nie straciliśmy bramki i to cieszy. Byliśmy też na zupełnie innym etapie pod względem motoryki niż jeszcze tydzień temu – powiedział po sparingu trener GKS-u, Jarosław Skrobacz

Jastrzębie-Zdrój, 18 lutego, godz. 11:00
GKS 1962 Jastrzębie - Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
1:0 - Damian Tront 71`

GKS 1962 Jastrzębie: Świerczek (46. Drazik) - Kopacz (57. Kawula), Szymura, Pacholski, Suchecki, Ali (80. Trąd), Tront, Musioł (48. Ruda), Weis (83. Gaszka), Jadach (48. Szczepan), Caniboł (65. Dzida).

Media

Powrót na górę

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                              Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                    

 

      PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

           

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

Kasa Stefczyka
SAHARA KEBAB
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493