GKS 1962 Jastrzębie S.A.

Damian Tront: Nie jestem niezastąpiony

fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com

Damian Tront to od kilku sezonów podstawowy zawodnik GKS-u, a w tym sezonie pod względem liczby rozegranych minut ustępuje tylko Grzegorzowi Drazikowi. W związku z tym zadaliśmy Damianowi kilka pytań. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszego pomocnika między innymi na temat ostatnich meczów, ale nie tylko.

 

- Na pewno graliśmy z wymagającymi rywalami. Szwankowała przede wszystkim skuteczność. Na początku meczu mieliśmy niezłe sytuacje, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Gdybyśmy wtedy strzelili bramki, to te mecze by się inaczej potoczyły.

- Drużyny, które przyjeżdżają na Harcerską ustawiają się defensywnie i ciężko nam stworzyć sytuacje, jak choćby w tym ostatnim meczu z Piastem. Z czasem jednak te sytuacje się klarują, bo przeciwnicy opadają z sił, przez co mamy więcej miejsca. No ale niestety jesteśmy nieskuteczni.

- W każdym meczu przeważnie gramy atakiem pozycyjnym. Musimy przede wszystkim szybciej operować piłką, szczególnie w pierwszych minutach, gdy przeciwnicy mają więcej sił i więcej grać skrzydłami, a wtedy na pewno będziemy mieli jakieś sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.

- Na pewno chciałbym zagrać w tym meczu, ale po ósmej żółtej kartce muszę pauzować, taka jest kolej rzeczy i teraz będę miał chwilę odpoczynku. Czy mój brak będzie odczuwalny w meczu ze Śląskiem? Możliwe, że tak, ale w kolejce za mną są kolejni zawodnicy, którzy mogą wygryźć mnie ze składu. Nie jestem niezastąpiony.

- Póki co na pewno nie myślimy o meczu z Ruchem Zdzieszowice. Póki co najważniejszy jest mecz ze Śląskiem i w tym meczu musimy pokazać, co potrafimy i zdobyć trzy punkty, a o Zdzieszowicach będziemy myśleć dopiero po niedzielnym spotkaniu we Wrocławiu.

Powrót na górę

Zapisz się na Newsletter

Chcesz otrzymywać najświeższe wiadomości z klubu? Zapisz się na listę

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                              Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                    

 

      PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

        

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

SAHARA KEBAB
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493