GKS 1962 Jastrzębie S.A.

Kamil Jadach: Wróciliśmy już na ziemię

fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com fot.Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com

Przed meczem z Gryfem Wejherowo zadaliśmy kilka pytań Kamilowi Jadachowi, który podzielił się z nami również opinią o meczu z MKS-em Kluczbork. Zapraszamy.

Dzięki efektownemu zwycięstwu nad MKS-em Kluczbork, nasz zespół po pierwszej kolejce II ligi zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Trener Jarosław Skrobacz uspokaja jednak, żeby zachować spokój, chłodne głowy i nie popadać w huraoptymizm. Co na ten temat sądzi kapitan naszego zespołu, Kamil Jadach?
- Fajnie zaczęliśmy jako beniaminek, ale wróciliśmy już na ziemię. Nawet wygrana 1:0 by bardzo cieszyła, tym bardziej, że według mnie nie graliśmy z byle jaką drużyną, tylko spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy. Myślę, że Kluczbork to dobry zespół i na pewno będzie wysoko w tabeli. Od wtorku jednak zaczęliśmy operację Wejherowo i skupiamy się tylko na tym meczu. Zapomnieliśmy o meczu z Kluczborkiem, jednak wiemy, że możemy jechać do Wejherowa z podniesionymi głowami i walczyć o trzy punkty.

„Carlos” w meczu z MKS-em Kluczbork zdobył jedną bramkę, którą z jednego względu można uznać za wyjątkową. Z jakiego? Otóż gol na 4:1 był dla Kamila pierwszym ligowym trafieniem od 9 miesięcy, a dokładnie od wygranego spotkania na Stadionie Miejskim ze Stalą Brzeg, który został rozegrany 29 października 2016 roku.
- Faktycznie, nie pamiętam kiedy strzeliłem ostatnio bramkę, dlatego tym bardziej cieszę się, że już w pierwszej kolejce udało mi się zdobyć gola. Jednak dopóki drużyna wygrywa, tak jak to było przez większość sezonu w trzeciej lidze, dopóki byliśmy na czele tabeli, to nie myślałem o tym. Wiadomo jednak, że jeśli się strzela bramki, to jest to dodatkowy plusik. Co nie zmienia faktu, że najważniejsze jest to, że drużyna wygrywa, a wtedy czy strzelam ja, czy ktoś inny, to naprawdę nie ma aż takiego znaczenia.

W drugiej kolejce GKS czeka jeden z najdłuższych wyjazdów w całym sezonie na mecz z Gryfem Wejherowo, który w pierwszej kolejce zdobył punkt w Stalowej Woli, remisując 1:1.
- Nigdy nie jedziemy z nastawieniem, że remis mógłby być dobrym wynikiem. Z przebiegu meczu może wynikać, że taki rezultat będzie nas cieszył, ale jedziemy, tak jak zawsze, po trzy punkty. Nie jest istotne z kim gramy, czy jest to, z całym szacunkiem, Gryf Wejherowo, czy będzie to ŁKS Łódź albo GKS Bełchatów. Przed meczem nie można myśleć o niczym innym, jak o zwycięstwie.

Powrót na górę

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                              Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                    

 

      PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

           

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

Kasa Stefczyka
SAHARA KEBAB
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493