GKS 1962 Jastrzębie S.A.

[SPARING] MKS Kluczbork 0-1 GKS 1962 Jastrzębie

FOTO: Wiktoria Reorowicz FOTO: Wiktoria Reorowicz

Pierwsze zwycięstwo odnieśli zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie podczas tegorocznych meczów sparingowych. Po golu testowanego Kacpra Czajkowskiego pokonaliśmy MKS Kluczbork 1:0.

W wyjściowej jedenastce naszego zespołu znalazło się dwóch testowanych zawodników. Obrońca Kacper Czajkowski i napastnik Alan Pastuszak. I to właśnie Alan oddał pierwszy celny strzał w tym spotkaniu, w 2. minucie uderzając głową na bramkę Kleemana. W 8. minucie z kolei interweniować musiał Grzegorz Drazik, wybijając piłkę na rzut rożny po groźnym strzale z dystansu. 

Po kolejnych kilkunastu minutach, podczas których niewiele działo się pod bramkami, kolejną groźną okazję stworzyli gospodarze, ale po rzucie rożnym i strzale z kilkunastu metrów piłka nieznacznie minęła nasz słupek. W 35. minucie zdobyliśmy pierwszego gola w tym roku. Z rzutu wolnego dośrodkował Tomasz Dzida, piłkę przed bramkę zgrał Krzysztof Gancarczyk, a w bramce MKS-u umieścił ją mocnym uderzeniem z bliska Kacper Czajkowski. W końcówce jeszcze zaskoczyć Kleemana próbowali Caniboł i Pastuszak, ale wynik nie uległ zmianie. 

Na drugą połowę w naszym zespole wyszło 10 zmienników. Jako jedyny został Kacper Czajkowski. Aktywny w ataku był Szczepan, który dwukrotnie mocno, lecz niecelnie, uderzał z dystansu. W 65. minucie również z dystansu, uderzał Szymura, ale Majchrowski wybił futbolówkę na róg. MKS najgroźniejszą sytuację stworzył w 70. minucie, jednak Szelong nawet nie musiał interweniować, ponieważ gracz gospodarzy dobrą akcję zakończył minimalnie niecelnym strzałem z kilku metrów.

W 78. minucie świetną okazję na podwyższenie wyniku miał Szczepan. Po wybiciu piłki przez Szelonga Daniel znalazł się sam na sam z bramkarzem MKS-u, ale ten najpierw obronił uderzenie naszego napastnika, a dobitkę sprzed linii wybił obrońca i piłka po odbiciu się od poprzeczki wyszła na rzut rożny.  Kilka minut przed końcem jeszcze Dominik Szczęch sfinalizował ładną akcję GKS-u strzałem z szesnastu metrów, jednak minimalnie się pomylił i ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem GKS-u 1962 Jastrzębie.

27 stycznia, Kluczbork, godz. 12:00
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
0:1 - Kacper Czajkowski (35 min.)

MKS Kluczbork: Grzegorz Kleemann (46. Kacper Majchrowski) - Paweł Kubiak, Donatas Nakrošius (46. zawodnik testowany), Bartosz Brodziński (46. Paweł Gierak), Kamil Nitkiewicz (46. zawodnik testowany) - Lucjan Zieliński, Krzysztof Bodziony (46. Kamil Nykiel), Dmytro Fedota (46. Michał Glanowski), Sebastian Deja (46. zawodnik testowany), zawodnik testowany (46. Paweł Baraniak) - zawodnik testowany.

GKS 1962 Jastrzębie (I połowa): Grzegorz Drazik – Damian Zajączkowski, Piotr Pacholski, Kacper Czajkowski, Dawid Weis, Bartosz Semeniuk, Bartosz Jaroszek, Wojciech Caniboł, Krzysztof Gancarczyk, Tomasz Dzida, Alan Pastuszak.

GKS 1962 Jastrzębie (II połowa): Bartosz Szelong – Oskar Mazurkiewicz, Kacper Czajkowski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Farid Ali, Marcin Ruda, Szymon Kuś, Dominik Szczęch, Kamil Jadach, Daniel Szczepan.

[FOTO] GALERIA MECZOWA

[VIDEO] SKRÓT MECZU

Powrót na górę

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                              Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                    

 

      PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

           

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

Kasa Stefczyka
SAHARA KEBAB
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493