GKS 1962 Jastrzębie S.A.

[ZAPOWIEDŹ] GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie

W środowy wieczór nasz zespół odrobi ligowe zaległości. W ramach 22. kolejki II ligi zmierzymy się na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie (16 marca) spotkanie nie doszło do skutku ze względu na atak zimy, w efekcie którego boisko w Bełchatowie zostało zasypane śniegiem i nie nadawało się do gry.

Bełchatowianie przed sezonem typowani byli jako jeden z kandydatów do awansu na zaplecze ekstraklasy. Sezon zweryfikował jednak te oczekiwania i obecnie nasz środowy rywal zajmuje 11. miejsce z 39 punktami na koncie, co sprawia, że GKS nie może być jeszcze pewny utrzymania w II lidze. Zajmująca pierwsze spadkowe miejsce Wisła Puławy ma zaledwie 4 punkty mniej.

Drużyna prowadzona przez trenera Artura Derbina, który 10 kwietnia zastąpił na tym stanowisku Mariusza Pawlaka, podobnie jak nasz zespół, nie ma ostatnio najlepszej passy. Dwa ostatnie spotkania zakończyła porażkami 0:1 z Wartą Poznań i MKS-em Kluczbork.

W pierwszym spotkaniu między dwoma GKS-ami zakończyło się zwycięstwem jastrzębian. Po jednym z najlepszych występów w tym sezonie i bramkach Farida Alego oraz Kamila Jadacha zwyciężyliśmy przy Harcerskiej 2:0.

W środę trener Skrobacz nie będzie mógł skorzystać z usług Damiana Tronta, który w spotkaniu z Rozwojem Katowice ósmy raz w tym sezonie został napomniany żółtą kartką, co wiąże się z przymusowym jednym meczem pauzy. Do kadry meczowej wracają za to Farid Ali i Ville Salmikivi.

Mecz w Bełchatowie będzie dla naszego zespołu okazją do przerwania passy trzech porażek z rzędu. Gospodarze jednak z pewnością nie oddadzą punktów za darmo, gdyż sami ich bardzo potrzebują, aby nie drżeć o utrzymanie do ostatnich kolejek. Zapowiada się zatem kolejne ciężkie, ale również i ciekawe spotkanie.

Z tego meczu portal slaskie.tv przeprowadzi transmisję na żywo w systemie Pay-Per-View. Osoby, które wykupiły transmisję na pierwotny termin meczu w Bełchatowie i nie prosiły o zwrot pieniędzy, mają przyznany dostęp do transmisji. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Mecz w Bełchatowie rozpocznie się w środę, 16 maja, o godzinie 19:00.

Powrót na górę

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                              Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                    

 

      PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

           

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

Kasa Stefczyka
SAHARA KEBAB
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493