GKS 1962 Jastrzębie S.A.

Zasady współpracy z mediami

Regulamin akredytacji w sezonie 2016/2017

I. RODZAJE AKREDYTACJI:

1. Akredytacje prasowe obowiązują na wszystkich spotkaniach GKS 1962 Jastrzębie w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, w których klub będzie pełnił rolę gospodarza (III liga, Puchar Polski)

2. Na meczach GKS 196 Jastrzębie  w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 obowiązują trzy rodzaje akredytacji prasowych: PRASA, TV, FOTO.

a) Akredytacja PRASA – upoważnia dziennikarzy do zajmowania miejsca w wyznaczonej loży prasowej, która znajduje się na głównej trybunie, a także udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz przebywania w strefie wywiadów. Nie zezwala na przebywanie na płycie boiska podczas rozgrywania zawodów sportowych.

b) Akredytacja TV – upoważnia operatorów do przebywania na płycie podczas rozgrywania zawodów sportowych, w wyznaczonych do tego miejscach, a także do udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz do przebywania w strefie wywiadów. Operator przed wejściem na płytę boiska musi założyć kamizelkę. Osoby nie posiadające kamizelki nie będą wpuszczane na płytę boiska.

c) Akredytacja FOTO – upoważnia dziennikarzy fotoreporterów do przebywania na płycie podczas rozgrywania zawodów sportowych, w wyznaczonych do tego miejscach, a także do udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz do przebywania w strefie wywiadów. Zgodnie z przepisami PZPN, każdy dziennikarz fotoreporter zobowiązany jest do posiadania kamizelki. Kamizelkę należy założyć przed wejściem na płytę boiska. Osoby nie posiadające kamizelki nie będą wpuszczane na płytę boiska.

3. PRASA oraz TV na stadion wchodzą wydzielonym wejściem na koronie stadionu.

4. FOTO natomiast wejściem dolnym od parkingu klubowego.