GKS 1962 Jastrzębie S.A.

Zasady współpracy z mediami

Regulamin akredytacji w sezonie 2017/2018


I. RODZAJE AKREDYTACJI:
1. Akredytacje prasowe obowiązują na wszystkich spotkaniach GKS 1962 Jastrzębie w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018, w których klub będzie pełnił rolę gospodarza (II liga, Puchar Polski)
2. Na meczach GKS 1962 Jastrzębie  w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 obowiązują trzy rodzaje akredytacji prasowych: PRASA, TV, FOTO.
a) Akredytacja PRASA – upoważnia dziennikarzy do zajmowania miejsca w wyznaczonej loży prasowej (SEKTOR G), która znajduje się na głównej trybunie, a także udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz przebywania w strefie wywiadów. Nie zezwala na przebywanie na płycie boiska podczas rozgrywania zawodów sportowych.
b) Akredytacja TV – upoważnia operatorów do przebywania na płycie podczas rozgrywania zawodów sportowych, w wyznaczonych do tego miejscach, a także do udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz do przebywania w strefie wywiadów. Operator przed wejściem na płytę boiska musi założyć kamizelkę. Osoby nie posiadające kamizelki nie będą wpuszczane na płytę boiska.

c) Akredytacja FOTO – upoważnia dziennikarzy fotoreporterów do przebywania na płycie podczas rozgrywania zawodów sportowych, w wyznaczonych do tego miejscach, a także do udziału w pomeczowej konferencji prasowej oraz do przebywania w strefie wywiadów. Zgodnie z przepisami PZPN, każdy dziennikarz fotoreporter zobowiązany jest do posiadania kamizelki.  Na meczach rozgrywanych na stadionie miejskim w Jastrzębiu-Zdroju fotografów obowiązują kamizelki wydawane przez klub. Można je otrzymać w punkcie wydawania akredytacji. W zamian należy pozostawić legitymację prasową, która zostanie zwrócona około 15-30 minut po meczu. Kamizelkę należy założyć przed wejściem na płytę boiska. Osoby nie posiadające kamizelki nie będą wpuszczane na płytę boiska.

3. PRASA, FOTO, TV na stadion wchodzą wydzielonym wejściem na koronie stadionu.
 
4. Akredytacje prasowe są: stałe lub jednorazowe

II. WNIOSKI O PRZYZNANIE AKREDYTACJI:
1. Wnioski o przyznanie akredytacji stałej na rundę jesienną sezonu 2017/2018 należy wypełnić i wysłać do 26 lipca 2017 roku. POBIERZ WNIOSEK. Wnioski o przyznanie akredytacji jednorazowej (na jedno spotkanie) należy złożyć najpóźniej dzień wcześniej przed zawodami sportowymi, do godz. 12 POBIERZ WNIOSEK. Nadesłane później dokumenty nie będą rozpatrywane.

III. PROCEDURA PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI:
1. Akredytacje prasowe przyznawane będą tylko i wyłącznie redakcjom sportowym mediów (prasa, TV, radio, portal internetowy, agencja fotograficzna) zarejestrowanych sądownie i posiadających osobowość prawną. Do przyznania akredytacji prasowej upoważnia poprawnie wypełniony wniosek.
2. Akredytacje prasowe będą do odbioru w punkcie przeznaczonym dla prasy, tv, zaproszonych gości, na godzinę przed zawodami sportowymi – za okazaniem  dokumentu tożsamości (patrz mapka)
3. Wcześniej wydane przez GKS 1962 Jastrzębie akredytacje prasowe straciły ważność.
4. Wysłanie wniosku o akredytacje prasową nie jest równoznaczne z jej przyznaniem. O wyniku rozpatrzenia zgłoszenia zainteresowanych poinformujemy drogą e-mail lub telefonicznie.
5. Klub zastrzega sobie prawo do nieprzyznania akredytacji prasowej bez podania przyczyny, a także unieważnienia jej w przypadku złamania regulaminu lub odstąpienia jej osobie trzeciej.

IV. PRZEPISY:
1. Dziennikarze mają całkowity zakaz wstępu do szatni piłkarzy - przed i po zawodach sportowych.
2. W trakcie wykonywania zadań dziennikarskich na terenie klubu, akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych.
3. Pracownicy klubu oraz członkowie służb porządkowych mają prawo na terenie stadionu poprosić o okazanie akredytacji i legitymacji prasowej.
4. Rozmowy z piłkarzami, sztabem szkoleniowym czy władzami klubu odbywać się będą po zakończeniu spotkania, poza boiskiem w wyznaczonej strefie wywiadów.
5. Konferencja prasowa rozpocznie się 15 minut po spotkaniu w sali na terenie stadionu, w części pomieszczeń MOSiR.
6. Do udziału w konferencji zobligowani są trenerzy obydwóch ekip.
7. Udział w konferencji prasowej będą mieli tylko dziennikarze, którzy posiadają ważne akredytacje prasowe.
8. Podczas konferencji prasowej obowiązuje całkowity zakaz przebywania z mikrofonem w pobliżu zaproszonych na rozmowę gości – w sposób utrudniający pracę innym dziennikarzom.
9. Osobą odpowiedzialną z ramienia klubu do kontaktu z mediami jest rzecznik prasowy    (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Akredytacje

Do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe oraz stałą dla mediów na mecze GKS 1962 Jastrzębie. Wnioski jednorazowe na mecze prosimy wysyłać do dnia poprzedzającego mecz do godziny 12 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wniosek o akredytacje PUCHAR POLSKI
wniosek o akredytacje stałą
wniosek o akredytacje jednorazową

Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu GKS 1962 Jastrzębie o współpracy z mediami oraz zasady przyznawania akredytacji.
Wszelkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPONSOR STRATEGICZNY

                                                         Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera rozwój sportu

                      Klub realizuje zadanie "Przywróćmy dawny blask K.S. GKS 1962 Jastrzębie"

 

PARTNER ORGANIZACYJNY

SPONSORZY I PARTNERZY

     

 

PARTNERZY MEDIALNI
 

PARTNER INTERNETOWY

Klub 100

Adamex - okręgowa stacja kontroli
SAHARA KEBAB
PROGRES AUTOMATYKA SP. Z O.O.
SOS Taxi
DRUCZEK - agencja reklamowa
Ciejka Auto Gaz, Auto Serwis
Sochacki Biznes
Rafał Grzybek - Zawodowy Treser Psów, Behawiorysta
LeCler - studio fryzierskie
Pizzeria Luciano
Ahoj! Marketing
Szmuk Auto-Mix
Nieruchomości LOKUM2
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Nr konta: Bank Zachodni WBK 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493