AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki i harmonogram


We wtorek i środę trzy grupy młodzieżowe GKS-u Jastrzębie rozegrały mecze ligowe, a w najbliższy weekend aż dziesięć drużyn powalczy o ligowe punkty. Cztery mecze zostaną rozegrane na boisku przy ul. Kościelnej.



Wtorek (27 sierpnia)

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - Naprzód Rydułtowy 10:2 (4:1)
Bramki dla GKS-u: Miłosz Misala x3, Kamil Myśliwiec x3, Bartosz Zborowski x2, Kacper Rejbicz, Wojciech Rybak (sam.)

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Kacper Drobot, Kacper Rebicz, Maciej Norek, Kamil Osiak, Miłosz Misala, Kacper Matras, Bartosz Zborowski oraz Piotr Bąk, Jakub Bednarek, Kamil Śmigielski, Oskar Kołodziej, Kamil Myśliwiec, Błażej Olkiewicz, Dawid Kania.
Trener: Andrzej Myśliwiec

Środa (28 sierpnia)

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
Iskra Pszczyna - GKS Jastrzębie 2:5 (2:4)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Polak x2, Maciej Kaczmarczyk x2, Aron Kłosok

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała - Aron Kłosok, Kamil Kwiatkowski, Robert Miłkowski, Kacper Wojnar, Oskar Gancarz, Paweł Rutkowski, Łukasz Dubilis, Mateusz Brzyszkowski, Maciej Kaczmarczyk, Oskar Drzyzga oraz Olivier Misztal, Olivier Bury, Cyryl Markowski, Szymon Halfar,Oliwier Polak, Xavier Elijasz, Alan Adekoya.
Trenerzy: Dariusz Kłus, Grzegorz Lada

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2:1 (0:0)
Bramka dla GKS-u: Jakub Janusz

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała - Kajetan Domański, Jakub Antczak, Kacper Waleczek, Adam Fojcik, Jakub Tarała, Krystian Kaczmarczyk, Daniel Szymczak, Przemysław Małkowski, Jakub Janusz, Filip Moiczek. Grali także: Jakub Sitko, Patryk Pęcherczyk, Oskar Polak.
Trenerzy: Adam Śmigielski, Wojciech Kania




Piątek (30 sierpnia)

III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2008 Rybnik” Grupa 3
UKS Orzeł Moszczenica - GKS Jastrzębie (15:00)

Sobota (31 sierpnia)

AP Odra Wodzisław - GKS Jastrzębie (11:00)

II Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
GKS Jastrzębie - SKS Gwarek Zabrze (14:00)

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr C Rybnik” Grupa 3
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS Jastrzębie (13:00)

Niedziela (1 września)

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
MKS Żory - GKS Jastrzębie (9:00)

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr B Rybnik” Grupa 2
GKS Jastrzębie - Młodzieżowy Klub Sportowy Żory (9:00)

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr C Rybnik” Grupa 3
UKS Ruptawa - GKS Jastrzębie (9:00)

I liga wojewódzka A1 Junior „InterHall”
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa (11:00)

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr A Rybnik” Grupa 1
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS Jastrzębie (11:00)

III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie - Naprzód Rydułtowy (13:00)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro