Accredito
Informacje dla przedstawicieli mediów

P
rezentujemy informacje dla przedstawicieli mediów – dziennikarzy i fotoreporterów, przed wznowieniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi, które przy Harcerskiej odbędzie się w środę, 3 czerwca, kiedy to GKS Jastrzębie zmierzy się z Wartą Poznań.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami i nowymi zasadami organizacji meczów piłkarskich szczebla centralnego w Polsce, przedstawiamy nowy regulamin przyznawania akredytacji oraz pracy mediów podczas meczów GKS-u Jastrzębie, obowiązujący do końca sezonu 2019/2020.

Prosimy wszystkich dziennikarzy oraz fotoreporterów o zapoznanie się z nowym regulaminem, którego zaakceptowanie jest niezbędne do złożenia wniosku akredytacyjnego na każdy z domowych spotkań GKS-u Jastrzębie w tym sezonie.

Proces akredytacyjny na mecz z Wartą Poznań ruszy w systemie Accredito w czwartek, 28 maja, o godzinie 9:00 i zakończy się we wtorek, 2 czerwca, o godzinie 9:00. Podkreślamy, że w związku z nałożonymi ograniczeniami (maksymalnie 10 dziennikarzy i 5 fotoreporterów), złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z jego przyznaniem.

Wirtualne biuro prasowe GKS-u Jastrzębie - https://accredito.com/gks-1962-jastrzebie.


REGULAMIN PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI ORAZ PRACY MEDIÓW PODCZAS DOMOWYCH MECZÓW GKS-U JASTRZĘBIE, OBOWIĄZUJĄCY DO KOŃCA SEZONU 2019/2020

1. Dotychczasowe akredytacje stałe wydane na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 tracą ważność.
2. Do zakończenia rozgrywek w sezonie 2019/2020 na każdy domowy mecz GKS-u Jastrzębie obowiązywał będzie odrębny proces akredytacyjny. Akredytacje stałe nie będą wydawane.
3. Na każdym spotkaniu możliwa będzie obecność maksymalnie 10 dziennikarzy oraz 5 fotoreporterów.
4. Proces akredytacyjny przeprowadzony będzie poprzez system Accredito pod linkiem: https://accredito.com/gks-1962-jastrzebie.
5. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest jednoznaczne z przyznaniem akredytacji. Decyzję o przyznaniu lub nie przyznaniu akredytacji podejmuje Organizator. Informacja o przyznaniu lub nie przyznaniu akredytacji przesłana będzie drogą mailową, na adres podany w systemie Accredito, najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania.
6. Odbiór akredytacji oraz narzutek FOTO odbywać się będzie przy wejściu głównym do budynku MOSiR od strony stadionu, przed schodami prowadzącymi do bramy numer 1 i korony stadionu, na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania. W tym samym miejscu należy zwrócić narzutki FOTO po zakończeniu spotkania. Mapka poniżej.
7. Miejsca dla dziennikarzy usytuowane będą, na poziomie 0, sektora H.
8. Fotoreporterzy poruszać się mogą tylko i wyłącznie po trybunach Stadionu Miejskiego. Wejście na bieżnię i w okolice murawy nie będzie możliwe. Przejście z sektorów A, B, C, D, E, F i G na sektory H, I, J, K, L możliwe będzie jedynie poprzez koronę stadionu. Mapka poniżej.
9. Protokoły meczowe ze składami przesłane będą obecnym na meczu dziennikarzom drogą elektroniczną na adresy mailowe podane podczas procesu akredytacyjnego w systemie Accredito, najpóźniej na 60 minut przed rozpoczęciem spotkania.
10. Po zakończeniu spotkania nie ma możliwości przeprowadzania wywiadów z zawodnikami w tzw. strefie mieszanej. Istnieje możliwość telefonicznego przeprowadzania wywiadów pomeczowych z zawodnikami.
11. Wstęp dziennikarzy na konferencję prasową nie będzie możliwy. Dziennikarze, którzy chcą zadać pytanie trenerom obu drużyn, mogą to uczynić poprzez przesłanie pytania drogą SMS-ową rzecznikowi prasowemu klubu, Wojciechowi Gluzie, pod numer telefonu 600 916 882, najpóźniej 10 minut po zakończeniu spotkania. Prosimy oprócz treści pytania o dopisanie imienia i nazwiska oraz nazwy redakcji. Przesłanie pytania nie jest jednoznaczne z zadaniem go przez rzecznika prasowego podczas konferencji. Zapis wideo z wypowiedziami trenerów podczas konferencji prasowej zostanie udostępniony na stronie oficjalnej klubu, w mediach społecznościowych oraz w systemie Accredito najszybciej, jak to będzie możliwe. W przypadku zadania przez dziennikarzy pytań do trenerów, osobny materiał z pytaniami zostanie udostępniony, a także przesłany dziennikarzom poprzez biuro prasowe w systemie Accredito.
12. Dziennikarze oraz fotoreporterzy obecni na meczach GKS-u Jastrzębie zobowiązani są do przestrzegania przepisów prawa powszechnego dotyczącego przestrzegania reżimu higienicznego, w szczególności zakrywania ust i nosa.
13. Wszelkie kwestie nie określone w niniejszym regulaminie będą rozstrzygane każdorazowo przez Organizatora meczów i procesu akredytacyjnego - Klub Sportowy „GKS 1962 Jastrzębie” S.A.
14. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: media@gksjastrzebie.com.
Image
Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2021 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro