W poniedziałek, 10 lipca, ruszy internetowa oraz stacjonarna sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024. Od tego dnia możliwa będzie także wymiana voucherów na karnety zakupionych w działach socjalnych kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej.
Od tego sezonu wprowadzamy nowy system internetowej sprzedaży biletów/karnetów. Pokrótce wyjaśnimy, jakie są tego powody:

- System sprzedaży Arena Online, który w poprzednich latach był wykorzystywany przez nasz Klub, nie jest już wspierany przez jego producenta, firmę SportData, a zatem pozostanie przy byłym już systemie byłoby zbyt ryzykowne w przypadku problemów bądź wystąpienia większych awarii.
- Od sezonu 2023/2024 korzystać będziemy z systemu Roboticket, z którego  usług korzysta zdecydowana większość klubów ekstraklasy, a także m.in. kluby ligi belgijskiej, duńskiej, austriackiej, brazylijskiej czy angielskiej
- System sprzedaży Roboticket jest jednym z najnowocześniejszych tego typu systemów na rynku, który daje mnóstwo możliwości, np. dotyczących wprowadzania promocji biletowych, co w poprzednim systemie było mocno utrudnione.

Nowy system sprzedaży jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Mamy nadzieję, że bez problemów będziecie mogli zakupić bilety i karnety na nowy sezon, a w przypadku pytań i wątpliwości, pozostajemy do Waszej dyspozycji – piszcie na bilety@gksjastrzebie.com.

Zapraszamy także do przeczytania FAQ (pytania i odpowiedzi) na temat nowego systemu, które mamy nadzieję, że rozwieją Wasze wszelkie ewentualne wątpliwości: LINK DO FAQ

Dwie najważniejsze kwestie z FAQ na temat nowego systemu sprzedaży:

1. Jeśli kupowałeś/aś bilet/karnet poprzez poprzedni system sprzedaży biletów i stronę bilety.gksjastrzebie.com, pierwsze logowanie możliwe jest poprzez wybranie opcji „LOGOWANIE”, a następnie opcję „NIE PAMIĘTAM HASŁA” i wpisanie swojego adresu e-mail przypisanego do konta. Na adres e-mail zostanie wysłany link do wprowadzenia nowego hasła. Hasło, które było zapisane w poprzednim systemie sprzedaży, jest nieaktualne.

2. Jeśli nie kupowałeś/aś biletu/karnetu poprzez poprzedni system sprzedaży biletów i stronę bilety.gksjastrzebie.com, ale byłeś/aś na meczach GKS-u (czyli konto zostało założone przez kasjera w Sklepie Kibica lub w kasie biletowej), wtedy pierwsze logowanie możliwe jest poprzez wybranie opcji „ZAŁÓŻ KONTO”, wpisanie swojego numeru PESEL, a następnie uzupełnienie danych konta wskazanych w formularzu.

Przypominamy, że vouchery na karnety można zakupić (z kilkudziesięcioprocentowym dofinansowaniem!) w działach socjalnych kopalń „Borynia”, „Jastrzębie-Bzie” oraz „Zofiówka”. W najbliższych dniach vouchery powinny być dostępne także w dziale socjalnym kopalni „Pniówek”, ale na decyzję jeszcze czekamy – gdy tylko zapadnie, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie oraz w naszych mediach społecznościowych.

Ceny karnetów na rundę jesienną sezonu 2023/2024 w sprzedaży zwykłej przedstawiają się następująco:

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na

Przed każdym meczem prowadzona będzie przedsprzedaż biletów. Bilety na pojedyncze mecze w przedsprzedaży będzie można kupić poprzez stronę internetową bilety.gksjastrzebie.com i wydrukować w domu, kasach stadionu w dniu meczu lub w Sklepie Kibica.
 

Masz pytania? Wątpliwości? Pisz na nasz adres e-mail:

Image
Image
Image
Image

Partner Strategiczny

Miasto Jastrzębie-Zdrój

Partner Strategiczny

Jastrzębska Spółka Węglowa

Partner Techniczny

Sponsor Techniczny

Partner organizacyjny

MOSiR Jastrzębie

Partner internetowy

Ahoj! Jastrzębie projektowanie stron i sklepów internetowych oraz pozycjonowanie w Jastrzębiu-Zdroju

Sponsorzy i Partnerzy

Footverse
PGNiG Temrika
JZR
Ustronianka
Max Burger
11TEAMSPORTS
JSK
Kopalnia formy
Pikselomania
Azymut
Ahoj

Partnerzy medialni

Jasnet
eNowiny.pl
Jastrzebianie.pl
Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2023 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj! Jastrzębie