AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki meczów (9-10 października)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, jakie zanotowały młodzieżowe drużyny Akademii GKS Jastrzębie w miniony weekend.


I Liga wojewódzka C1 Trampkarz
BTS REKORD - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)

Skład:
Alan Dejak - Szymon Bednorz, Jakub Piasecki, Oskar Benek, Wojciech Katus, Mateusz Brzyszkowski, Olivier Winkler, Kewin Szulkowski, Maciej Pastuszka, Mateusz Krymer, Tomasz Piwowar oraz Igor Budny, Szymon Ceremon, Jeremiasz Szymura, Karol Łęgosz, Igor Konieczny, Dawid Omyła
Trener:
Damian Mikołowicz
______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Gr. płd
GKS GIEKSA KATOWICE - GKS JASTRZĘBIE 8:4 (4:0)

Skład:
Miłosz Śnieżek - Jakub Bednarek, Michał Kiełbasa, Maciej Juraszczyk, Kacper Czwartos, Kamil Bednorz, Kamil Osiak, Dawid Kania, Łukasz Machola, Kacper Rejbicz, Wiktor Borycki oraz Oskar Kołodziej, Wiktor Szyszko, Jakub Wojtas, Jan Szczotka, Aleks Kraśniewski
Trener:
Wojciech Kania
______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE - KS GÓRNIK RADLIN 1:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Alan Zając

Skład:
Jakub Kłus - Dominik Marszałek, Bartosz Skrobiś, Alan Zając, Błażej Kocoń, Oliwier Szczotka, Adam Olszewski, Piotr Kania, Iwo Wąsik, Jakub Dudek, Bartosz Syrek oraz Dawid Bajko, Igor Bartosik, Dawid Pietrek, Wiktor Sosna, Przemysław Wienczirsz, Franciszek Lorenz
Trener:
Kamil Pająk
______
III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2009 Rybnik” Grupa 3
TKKF ZUCH ORZEPOWICE - GKS JASTRZĘBIE 7:1 (0:5)
Bramki dla GKS-u:
Leon Burzyński, Kamil Zalewski x4, Patryk Miąsko x2

Skład:
Wiktor Wilk - Zuzanna Sądej, Szymon Gardjan, Leon Burzyński, Bartosz Płocidem, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Filip Olszewski, Aleksander Czarnuch
Trener:
Tomasz Kocerba
______
B2 Junior Młodszy
SMS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Janecki

Skład:
Olivier Misztal - Oskar Gancarz, Kacper Janecki, Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar (60’ Szymon Ceremon), Aron Kłosok, Robert Miłkowski (60’ Kacper Zapała), Kamil Kwiatkowski (60’ Miłosz Buchta), Paweł Rutkowski, Wojciech Skrobol (60’ Filip Stuchlik) oraz Rafała Smolorz, Szymon Bednorz, Paweł Kraczkowski
Trener:
Adam Śmigielski
______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
GKS JASTRZĘBIE - LKS STUDZIENKA RACIBÓRZ 1:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u:
Bartłomiej Mazur

Skład:
Jakub Szczepanik - Mateusz Polok, Jakub Kupiec, Łukasz Mrowiec, Jonatan Tekieli, Daniel Szymczak, Maciej Norek, Tomasz Kowalski, Hubert Kamieński, Bartłomiej Mazur, Hubert Sierota oraz Jakub Maciejowski, Oskar Polak, Szymon Kołodziej, Kamil Muras, Wiktor Filipczyk
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
Rybnik: C1 Trampkarz „PLT 2007 Rybnik”
GKS II JASTRZĘBIE - KS KLESZCZÓW 7:0 (4:0)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Morek x4, Igor Kłapyta, Krzysztof Olborski, Kacper Rentflejsz

Skład:
Piotr Koszmider - Wojciech Mosoń, Szymon Herman, Kamil Morek, Kacper Zalewski, Igor Kłapyta, Paweł Ordziński, Krzysztof Olborski, Patryk Jargut, Maksymilian Wilkus, Jakub Kalisz oraz Kacper Rentflejsz, Filip Chruszcz
Trener:
Grzegorz Łukasik
______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – MKS ŻORY 4:4 (0:1)
Bramki dla GKS-u:
Jakub Weisberg, Karol Morcinek, Nikodem Piecha, Alan Owsiany

Skład:
Piotr Woźnica - Julian Breś, Adam Naklicki, Karol Morcinek, Marcin Zalewski, Bartosz Kubczak, Michał Maj, Jakub Stasiak, Alan Owsiany, Jakub Kwiatkowski, Cyryl Machciński oraz Franciszek Lorenz, Jakub Weisberg, Szymon Kawka, Antoni Boratyn, Oliwier Szczotka, Adam Olszewski, Igor Bartosik
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - MKS ŻORY 4:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Szymon Gardjan x2, Sebastian Babczenko x2

Skład:
Jakub Porębski - Filip Stanisz, Adrian Pisarczyk, Michał Machola, Mateusz Kokoszka, Adrian Kaczmarczyk, Aleksander Dreścik, Aleksander Czarnuch, Karol Buchta oraz Zuzanna Sądej, Krzysztof Jędrysik, Szymon Gardjan, Oskar Garbacz, Sebastian Babczenko
Trener:
Piotr Paś
______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 B Rybnik” Grupa 2
KS ŚWIERKLANY - GKS II JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
Bramki dla GKS-u:
Dominik Marcol

Skład:
Aleksander Kienast - Jakub Kopczyński, Mateusz Sosna, Patryk Pryma, Kacper Pająk, Wiktor Drobiak, Kamil Sitek, Igor Matuszak, Filip Hyziewicz oraz Marcin Zając, Krzysztof Jędrysik, Dominik Marcol, Oskar Garbacz, Nikodem Mosoń
Trener:
Mirosław Kawecki

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2021 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro