AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Harmonogram najbliższych meczów (21-27 maja)

Przedstawiamy harmonogram meczów, jakie w dniach 21-27 maja rozegrają młodzieżowe drużyny Akademii GKS Jastrzębie.


I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE – UNIA RACIBÓRZ (22.05, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE (24.05, godz. 14:00, Tychy)
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – KUŹNIA USTROŃ (21.05, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
LKS ORZEŁ PALOWICE – GKS II JASTRZĘBIE (21.05, godz. 10:00, Palowice)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
MKS CZERWIONKA - GKS II JASTRZĘBIE (25.05, godz. 17:00, Czerwionka)
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – UKS SP WINNERS GOŁKOWICE (21.05, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - GKS JASTRZĘBIE (25.05, godz. 17:00, Rogów)
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – LKS TWORKÓW (22.05, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
B2 Junior Młodszy
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS JASTRZĘBIE (21.05, godz. 11:00, Chorzów)
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
GKS JASTRZĘBIE – LKS KRZYŻANOWICE (22.05, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – MKS ŻORY (21.05, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
KS ŚWIERKLANY - GKS II JASTRZĘBIE (21.05, godz. 17:00, Żory)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 B Rybnik” Grupa 2
MKS ŻORY - GKS JASTRZĘBIE (21.05, godz. 10:00, Żory)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 C Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW (21.05, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 D Rybnik” Grupa 4
DĄB GASZOWICE – GKS III JASTRZĘBIE (21.05, godz. 13:00, Piece)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 E Rybnik” Grupa 5
GKS IV JASTRZĘBIE – MKS CZERWIONKA (21.05, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 g Rybnik” Grupa 7
GWIAZDA SKRZYSZÓW - GKS V JASTRZĘBIE (21.05, godz. 11:30, Krostoszowice)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – WINNERS GOŁKOWICE (22.05, godz. 10:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 A Rybnik” Grupa 1
GÓRNIK RADLIN - GKS JASTRZĘBIE (27.05, godz. 17:30, Radlin)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 E Rybnik” Grupa 5
GÓRNIK BOGUSZOWICE – GKS III JASTRZĘBIE (21.05, godz. 11:00, Rybnik)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 A Rybnik” Grupa 1
AP RYMER RYBNIK - GKS II JASTRZĘBIE (21.05, godz. 11:30, Rybnik)
________
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 B Rybnik” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE – LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE (21.05, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
________
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 A Rybnik” Grupa 1
GÓRNIK RADLIN – GKS JASTRZĘBIE (22.05, godz. 10:00, Radlin)
________
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 B Rybnik” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE -  KS SZCZERBICE (22.05, godz. 12:00, Jastrzębie-Zdrój)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro