AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki i harmonogram najbliższych meczów (10-15 września)

Prezentujemy wyniki ostatnich spotkań młodzieżowych drużyn Akademii GKS Jastrzębie oraz harmonogram nadchodzących meczów.

 

Wyniki (3-5 września)

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:2 (1:0)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Janecki, Oskar Benek, Aron Kłosok

Skład:
Rafał Smolorz - Wojciech Katus, Jakub Kania, Arkadiusz Oślizło, Mateusz Brzyszkowski (65’ Szymon Antczak), Kacper Janecki (55’ Oskar Benek), Szymon Karwot (75’ Oskar Gancarz), Łukasz Machola (55’ Mikołaj Gołofit), Aron Kłosok, Oskar Drzyzga (75’ Kacper Wojnar), Paweł Rutkowski (24’ Wojciech Skrobol) oraz Szymon Herman
Trener:
Adam Śmigielski
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
TS PODBESKIDZIE - GKS JASTRZĘBIE 4:3 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Olivier Winkler

Skład:
Alan Dejak - Mateusz Głuc (60’ Dawid Omyła), Jakub Piasecki (46’ Ksawery Ciszek), Igor Konieczny, Oskar Benek, Mikołaj Gołofit, Olivier Winkler, Kewin Szulkowski (70’ Robert Miłkowski), Karol Łęgosz, Maciej Pastuszka, Mateusz Krymer oraz Szymon Herman
Trener:
Damian Mikołowicz
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - RYMER RYBNIK 9:2 (5:0)
Bramki dla GKS-u:
Brian Błędowski x3, Igor Kłapyta x3, Przemysław Wienczirsz, Kamil Gałysa, Bartosz Syrek

Skład:
Szymon Herman - Marcin Zalewski, Wiktor Sosna, Przemysław Wienczirsz, Igor Kłapyta, Szymon Świętek, Krzysztof Olborski, Jakub Dudek, Dawid Ustaszewski, Brian Błędowski oraz Bartosz Syrek, Kacper Kąkol, Alan Owsiany, Jakub Stasiak, Piotr Koszmider, Bartosz Kubczak, Kamil Gałysa
Trener:
Grzegorz Łukasik
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - GKS II JASTRZĘBIE 5:0 (2:0)

Skład:
Jakub Kłus - Szymon Kawka, Bartosz Kubczak, Marcin Zalewski, Jakub Kwiatkowski, Iwo Wąsik, Adam Naklicki, Dawid Pietrek, Cyryl Machciński, Adam Olszewski, Karol Morcinek oraz Borys Kozieł, Krzysztof Olborski, Nikodem Przybylski, Alan Owsiany, Michał Maj, Oliwier Zawierucha, Julian Breś
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
III liga wojewódzka D1 Młodzik „ WLM 2010 Rybnik” Grupa 3
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Karol Buchta, Dominik Marcol

Skład:
Jakub Porębski - Sebastian Babczenko, Oskar Garbacz, Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Krzysztof Jędrysik, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober oraz Bartosz Płocidem, Dominik Marcol, Adrian Kaczmarczyk, Filip Stanisz, Mateusz Kokoszka, Adrian Pisarczyk
Trener:
Piotr Paś
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2:2 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Tymoteusz Brzoza x2

Skład:
Aleksander Kienast – Patryk Pryma, Marcin Zając, Jakub Kopczyński, Kamil Sitek, Igor Matuszak, Kacper Pająk, Wiktor Drobiak, Mateusz Sosna oraz Sebastian Babczenko, Mateusz Kokoszka, Tymoteusz Brzoza, Nikodem Mosoń
Trener:
Mirosław Kawecki
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 7:0 (4:0)
Bramki dla GKS-u:
Bartosz Foltyn x3, Oliwier Tyc, Mateusz Łopatka, Kacper Krysztofiak, Gabriel Gach

Skład:
Patryk Jamrozik - Gabriel Gach, Bartosz Foltyn, Mateusz Kolisz, Kacper Krysztofiak, Mikołaj Cyparski, Szymon Karczmarski, Dominik Starzyński, Nikodem Bandała oraz Oliwier Tyc, Konrad Sierota, Mateusz Łopatka
Trener:
Wojciech Kania
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS II JASTRZĘBIE 3:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Brzyszkowski x2

Skład:
Leon Cich - Bartosz Zagórski, Bartosz Milcuszek, Oliwier Gawlik, Oskar Furlepa, Kamil Brzyszkowski, Wojciech Sienkowski, Mikołaj Cich, Igor Labryga oraz Olivier Labza, Jakub Gorzelak, Jakub Moskwa
Trener:
Grzegorz Lada
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
MKS CZERWIONKA - GKS III JASTRZĘBIE 0:10 (0:3)
Bramki dla GKS-u:
Radosław Wilk x5, Karol Czerwieński x2, Mateusz Tymiński, Emil Proba, Cezary Dunst

Skład:
Mikołaj Hojka - Cezary Dunst, Nikodem Flak, Radosław Wilk, Tymoteusz Koczy, Oliwier Tront, Mateusz Tymiński, Karol Kiernozek, Jakub Zieliński oraz Jan Lewadnowski, Karol Czerwieński, Emil Proba, Filip Flak, Piotr Wolanin, Miłosz Kwintal
Trener:
Piotr Riabowski

 

Harmonogram meczów (10-15 września)

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS PIAST GLIWICE - GKS JASTRZĘBIE (10.09, godz. 15:30, Gliwice)
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - ROW 1964 RYBNIK (10.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW-ŚLĄSKI - GKS JASTRZĘBIE (14.09, godz. 17:00, Wodzisław-Śląski)
______
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.
ROW 1964 RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE (Jun) (11.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GÓRNIK RADLIN - GKS JASTRZĘBIE (10.09, godz. 10:00, Radlin)
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - GKS JASTRZĘBIE (11.09, godz. 13:00, Goczałkowice-Zdrój)
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
KS KLESZCZÓW - GKS II JASTRZĘBIE (10.09, godz. 09:00, Żory)
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK (15.09, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
UKS WINNERS GOŁKOWICE - GKS II JASTRZĘBIE (11.09, godz. 10:00, Krostoszowice)
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - LKS 07 MARKOWICE (14.09, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GÓRNIK BOGUSZOWICE - GKS II JASTRZĘBIE (10.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE (10.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK (10.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE - GKS JASTRZĘBIE (11.09, godz. 12:30, Gaszowice)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE (10.09, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 E RYBNIK” Grupa 5
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - GKS II JASTRZĘBIE (11.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 A RYBNIK” Grupa 1
MKS ŻORY - GKS JASTRZĘBIE (11.09, godz. 11:00, Żory)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE - RKP SP ROW RYBNIK (10.09, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2014 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK (12.09, godz. 16:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2015 B RYBNIK” Grupa 2
GKS JASTRZĘBIE - GÓRNIK RADLIN (10.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro