AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki i harmonogram najbliższych spotkań (17-21 września)

Przedstawiamy wyniki, jakie w ostatnich dniach zanotowały młodzieżowe drużyny Akademii GKS Jastrzębie oraz harmonogram spotkań na najbliższe cztery dni.



I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS PIAST GLIWICE - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (1:0)

Skład:
Rafał Smolorz – Wojciech Katus (46’ Mikołaj Gołofit), Jakub Kania (70’ Oskar Gancarz), Arkadiusz Oślizło, Mateusz Brzyszkowski (70’ Kamil Kwiatkowski), Kacper Janecki (70’ Kacper Wojnar), Szymon Karwot (55’ Szymon Antczak), Łukasz Machola (46’ Oskar Benek), Aron Kłosok, Oskar Drzyzga, Wojciech Skrobol (70’ Miłosz Buchta)
Trener:
Adam Śmigielski
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE – ROW 1964 RYBNIK 3:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Maciej Pastuszka, Ksawier Ciszek, Kewin Szulkowski

Skład:
Alan Dejak – Mateusz Głuc, Jakub Piasecki, Igor Konieczny, Ksawier Ciszek, Olivier Winkler, Kewin Szulkowski, Karol Łęgosz, Maciej Pastuszka, Dawid Omyła (65’ Szymon Bednorz), Robert Miłkowski (80’ Krzysztof Olborski) oraz Przemysław Wienczirsz
Trener:
Damian Mikołowicz
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW-ŚLĄSKI - GKS JASTRZĘBIE 4:6 (2:4)
Bramki dla GKS-u:
Mikołaj Gołofit, Wojciech Katus, Oskar Benek x3, Olivier Winkler

Skład:
Alan Dejak (81’ Szymon Herman) – Igor Konieczny (81’ Dawid Omyła), Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło (81’ Mateusz Głuc), Oskar Benek, Wojciech Katus, Ksawier Ciszek, Olivier Winkler, Karol Łęgosz (70’ Przemysław Wienczirsz), Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit (70’ Jakub Piasecki) oraz Kewin Szulkowski, Szymon Bednorz
Trener:
Damian Mikołowicz
______
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.
ROW 1964 RYBNIK – GKS JASTRZĘBIE (Jun) 2:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Igor Glawaty, Oskar Kołodziej, Kacper Rejbicz

Skład:
Miłosz Śnieżek (46’ Jakub Maciejowski) -  Maciej Juraszczyk (46’ Oliwier Olejniczak), Michał Kiełbasa, Wiktor Filipczyk, Igor Glawaty (75’ Wiktor Borycki), Oskar Kołodziej, Kacper Waleczek, Kacper Rejbicz, Jakub Bednarek, Kamil Myśliwiec, Kacper Czwartos (90’ Mateusz Polok) oraz Bartłomiej Mazur, Paweł Kraczkowski
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GÓRNIK RADLIN - GKS JASTRZĘBIE 3:3 (2:2)
Bramki dla GKS-u:
Jakub Niegosz, Bartosz Skrobiś, Jakub Dudek

Skład:
Piotr Woźnica – Błażej Kocoń, Igor Bartosik, Piotr Kania, Brian Błędowski, Alan Zając, Dawid Bajko, Bartosz Syrek, Bartosz Skrobiś, Jakub Dudek, Mikołaj Rodziewicz oraz Jakub Kłus, Borys Kozieł, Iwo Wąsik, Adam Olszewski, Oliwier Szczotka, Wiktor Sosna, Jakub Niegosz
Trener:
Kamil Pająk
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - GKS JASTRZĘBIE 4:6 (1:4)
Bramki dla GKS-u:
Alex Wójtowicz x5, Patryk Miąsko

Skład:
Tymoteusz Brzoza – Kacper Świst, Szymon Gardjan, Leon Burzyński, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Michał Machola, Adrian Pisarczyk oraz Sebastian Babczenko
Trener:
Tomasz Kocerba
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
KS KLESZCZÓW - GKS II JASTRZĘBIE 1:5 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Szymon Świętek, Bartosz Kubczak, Piotr Koszmider, Igor Kłapyta, Jakub Weisberg

Skład:
Szymon Herman – Dawid Ustaszewski, Mateusz Tyrała, Jakub Weisberg, Bartosz Kubczak, Cyryl Machciński, Alan Owsiany, Szymon Świętek, Igor Kłapyta, Kamil Gałysa, Dawid Pietrek oraz Piotr Koszmider, Oliwier Zawierucha, Marcin Zalewski, Kacper Plata
Trener:
Grzegorz Łukasik
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
UKS WINNERS GOŁKOWICE – GKS II JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Dawid Ustaszewski, Dawid Bajko x2

Skład:
Franciszek Lorenz – Bartosz Kubczak, Kacper Plata, Dawid Pietrek, Jakub Kwiatkowski, Alan Zając, Adam Naklicki, Adam Olszewski, Borys Kozieł, Karol Morcinek, Iwo Wąsik oraz Jakub Kłus, Szymon Kawka, Michał Maj, Dawid Bajko, Antoni Boratyn, Dawid Ustaszewski, Jakub Niegosz
Trener:
Dariusz Kłus
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE LKS 07 MARKOWICE 1:0 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Dawid Ustaszewski

Skład:
Jakub Kłus, Oliwier Szczotka, Nikodem Przybylski, Adam Olszewski, Błażej Kocoń, Alan Zając, Mikołaj Rodziewicz, Bartosz Syrek, Bartosz Skrobiś, Jakub Dudek, Brian Błędowski oraz Franciszek Lorenz, Dawid Bajko, Bartosz Kubczak, Iwo Wąsik, Borys Kozieł, Oliwier Zawierucha, Dawid Ustaszewski
Trener:
Andrzej Myśliwiec
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GÓRNIK BOGUSZOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 6:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u:
Filip Hyziewicz

Skład:
Aleksander Kienast – Marcin Zając, Jakub Kopczyński, Filip Hyziewicz, Igor Matuszak, Patryk Pryma, Mateusz Sosna, Wiktor Drobiak, Kamil Sitek oraz Wiktor Wilk, Mateusz Kokoszka, Sebastian Babczenko, Tymoteusz Brzoza, Kacper Pająk
Trener:
Mirosław Kawecki
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE 0:6 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Bartosz Foltyn x5, Dominik Starzyński

Skład:
Patryk Jamrozik – Gabriel Gach, Bartosz Foltyn, Mateusz Kolisz, Kacper Krysztofiak Szymon Karczmarski, Konrad Sierota, Dominik Starzyński, Matusz Łopatka praz Oliwier Tyc, Mikołaj Cyparski
Trener:
Grzegorz Lada
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE – UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:0 (3:0)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Brzyszkowski x2, Wojciech Sienkowski

Skład:
Wojciech Sienkowski – Bartosz Milcuszek, Oliwier Gawlik, Oskar Furlepa, Olivier Labza, Jakub Gorzelak, Kamil Brzyszkowski, Mikołaj Cich oraz Leon Cich, Bartosz Zagórski, Jakub Moskwa, Igor Labryga
Trener:
Grzegorz Lada
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Karol Kiernozek

Skład:
Mikołaj Antończyk – Cezary Dunst, Nikodem Flak, Karol Czerwieński, Radosław Wilk, Tymoteusz Koczy, Mateusz Tymiński, Karol Kiernozek, Jakub Zieliński oraz Emil Proba, Miłosz Kwintal, Tomasz Suski, Filip Flak, Piotr Gruszka
Trener:
Piotr Riabowski

Harmonogram nadchodzących meczów (17-21 września)

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE – GÓRNIK ZABRZE (18.09, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE (17.09, godz. 13:00, Częstochowa)
______
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.
GKS JASTRZĘBIE (Jun) – GKS GIEKSA II KATOWICE (17.09, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – GKS TYCHY (18.09, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA (17.09, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy „WLJM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE - GKS II JASTRZĘBIE (17.09, godz. 10:00, Gaszowice)
______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „ WLT 2008 Rybnik” Grupa 3
WSP WODZISŁAW – GKS II JASTRZĘBIE (18.09, godz. 11:30, Wodzisław-Śląski)
______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLM 2010 RYBNIK” Grupa3
MKS GMINA LUBOMSKA - GKS II JASTRZĘBIE (17.09, godz. 10:30, Nieboczowy)
______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLM 2010 RYBNIK” Grupa3
UNIA RACIBÓRZ - GKS II JASTRZĘBIE (21.09, godz. 17:00, Racibórz)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2010 A RYBNIK” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – PŁOMIEŃ POŁOMIA (17.09, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – MKS ŻORY (17.09, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 B RYBNIK” Grupa 2
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - GKS II JASTRZĘBIE (18.09, godz. 13:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 C RYBNIK” Grupa 3
UKS RAP RYBNIK - GKS III JASTRZĘBIE (17.09, godz. 10:00, Rybnik)
______
Rybnik: D1 Młodzik „PLMM 2011 D RYBNIK” Grupa 4
GKS IV JASTRZĘBIE – UKS RUPTAWA (18.09, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 A RYBNIK” Grupa 1
GÓRNIK RADLIN - GKS JASTRZĘBIE (14.09, godz. 17:00, Radlin)
______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2012 E RYBNIK” Grupa 5
GKS II JASTRZĘBIE – UKS UP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ (19.09, godz. 17:30, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 A RYBNIK” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – LKS FORTECA ŚWIERKLANY (21.09, godz. 18:30, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2013 B RYBNIK” Grupa 2
AP II RYMER RYBNIK - GKS II JASTRZĘBIE (17.09, godz. 13:00, Rybnik)
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2014 A RYBNIK” Grupa 1
GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY- GKS JASTRZĘBIE (17.09, godz. 11:00, Rydułtowy)
______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2014 B RYBNIK” Grupa 2
GKS II JASTRZĘBIE – KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE (17.09, godz. 12:00, Jastrzębie-Zdrój)
______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2015 B RYBNIK” Grupa 2
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS JASTRZĘBIE (17.09, godz. 09:00, Połomia)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro