AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki meczów (28 maja - 2 czerwca)

Przedstawiamy wyniki, jakie w ostatnich dniach zanotowały młodzieżowe zespoły Akademii GKS Jastrzębie.


I liga wojewódzka C1 Trampkarz
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS JASTRZĘBIE 5:0 (2:0)

Skład: Alan Dejak - Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer, Jakub Piasecki oraz Szymon Herman, Mateusz Brzyszkowski, Kewin Szulkowski, Karol Łęgosz, Kacper Figołuszka, Mateusz Głuc, Oskar Drzyzga
Trener: Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u: Kamil Myśliwiec x2, Kacper Rejbicz, Kacper Janecki x2

Skład: Miłosz Śnieżek - Michał Kiełbasa, Kamil Bednorz, Kacper Czwartos, Aron Kłosok (46’ Kacper Janecki), Kamil Osiak, Kacper Rejbicz (83’ Bartłomiej Mazur), Dawid Kania, Kamil Myśliwiec, Oskar Kołodziej (46’ Jakub Cichoń), Igor Glawaty (83’ Jakub Bednarek) oraz Rafał Smolorz, Łukasz Mrowiec, Mateusz Polok
Trener: Wojciech Kania
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
MKS ŻORY - GKS JASTRZĘBIE 3:4 (2:2)
Bramki dla GKS-u: Kacper Świst, Alex Wójtowicz x2, Sebastian Babczenko

Skład: Tymoteusz Brzoza - Kacper Świst, Szymon Gardjan, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Sebastian Babczenko, Leon Burzyński, Michał Machola, Adrian Pisarczyk
Trener: Tomasz Kocerba
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
AKADEMIA BVB - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Kamil Zalewski, Alex Wójtowicz

Skład: Tymoteusz Brzoza - Kacper Świst, Szymon Gardjan, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Leon Burzyński, Sebastian Babczenko, Michał Machola, Adrian Pisarczyk
Trener: Tomasz Kocerba
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Oskar Benek, Kacper Zalewski

Skład: Szymon Herman - Dawid Omyła, Mateusz Głuc, Igor Kłapyta, Krzysztof Olborski, Oskar Benek, Szymon Ceremon, Ksawier Ciszek, Igor Konieczny, Szymon Bednorz, Kacper Zalewski oraz Alan Dejak, Kewin Szulkowski, Kacper Figołuszka, Maciej Pastuszka, Olivier Winkler, Karol Łegosz, Mateusz Krymer
Trener: Grzegorz Łukasik
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE - LKS 07 MARKOWICE 7:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u: Jakub Dudek x3, Bartosz Skrobiś, Borys Kozieł, Iwo Reguła, Dawid Bajko

Skład: Jakub Kłus - Błażej Kocoń, Adam Olszewski, Adam Naklicki, Bartosz Skrobiś, Antoni Boratyn, Piotr Kania, Borys Kozieł, Igor Bartosik, Jakub Dudek, Bartosz Syrek oraz Dawid Bajko, Iwo Wąsik, Wiktor Sosna, Kacper Plata, Alan Zając, Bartosz Kubczak, Iwo Reguła
Trener: Kamil Pająk
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
RKP SP ROW RYBNIK - GKS JASTRZĘBIE 5:0 (2:0)

Skład: Jakub Porębski - Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Dominik Marcol, Adrian Kaczmarczyk, Mateusz Kokoszka, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober, Michał Machola oraz Bartosz Płocidem, Filip Stanisz, Adrian Pisarczyk
Trener: Piotr Paś
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
LKS PŁOMIEŃ KOBYŁA - GKS JASTRZĘBIE 1:10 (0:5)
Bramki dla GKS-u: Aleksander Czarnuch x4, Jakub Porębski, Filip Hyziewicz, Kamil Sitek x2, Wiktor Drobiak x2

Skład: Jakub Porębski - Jakub Kopczyński, Oskar Garbacz, Aleksander Czarnuch, Filip Hyziewicz, Patryk Bażan, Kamil Sitek, Wiktor Drobiak, Aleksander Dreścik oraz Filip Stanisz
Trener: Piotr Paś
_______
B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLASKI 2:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Kacper Janecki x2

Skład: Rafał Smolorz - Kacper Janecki (84’ Miłosz Buchta), Jakub Kania, Jakub Piasecki, Mateusz Brzyszkowski, Łukasz Machola (75’ Paweł Rutkowski), Wojciech Katus, Aron Kłosok, Kamil Kwiatkowski (46’ Oskar Drzyzga), Wojciech Skrobol (85’ Robert Miłkowski), Szymon Antczak (88’ Jakub Kowalik)
Trener: Adam Śmigielski
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
KS ŚWIERKLANY - GKS II JASTRZĘBIE 1:9 (1:4)
Bramki dla GKS-u: Dawid Pietrek, Jakub Niegosz, Maksymilian Wilkus x2, Krzysztof Spandel, Przemysław Wienczirsz, Jakub Niegosz x3

Skład: Piotr Woźnica - Dominik Marszałek, Cyryl Machciński, Jakub Kwiatkowski, Jakub Stasiak, Marcin Zalewski, Krzysztof Spandel, Michał Maj, Dawid Pietrek, Karol Morcinek, Nikodem Przybylski oraz Julian Breś, Maksymilian Wilkus, Jakub Niegosz, Przemysław Wienczirsz
Trener: Dariusz Kłus
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE - RKP SP ROW w RYBNIKU 3:0 (1:0)
Braki dla GKS-u: Kacper Pająk, Tymoteusz Brzoza x2

Skład: Aleksander Kienast - Marcin Zając, Filip Hyziewicz, Jakub Kopczyński, Kacper Pająk, Kamil Sitek, Igor Matuszak, Mateusz Sosna, Wiktor Drobiak oraz Oskar Garbacz, Tymoteusz Brzoza, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober, Nikodem Mosoń
Trener: Mirosław Kawecki

 

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro