AKTUALNOŚCI

[ZAPOWIEDŹ] GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec

Ostatni mecz z kibicami przy Harcerskiej rozegraliśmy ponad trzy miesiące temu z Radomiakiem Radom. Wtedy doping fanów poniósł nasz zespół do fantastycznej pogoni i wygranej 3:2. Od sobotniego spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec kibice wracają na stadion i liczymy, że ponownie będą naszym dwunastym zawodnikiem.Zagłębie Sosnowiec w poprzednim sezonie spadł z Ekstraklasy. W tym sezonie z pewnością chcieliby do niej powrócić, lecz nie będzie to takie łatwe. Po niezbyt udanym początku sezonu sosnowiczanie zadomowili się w dolnej połowie tabeli i zajmują aktualnie 12. miejsce. Z drugiej jednak strony zespół, który od 1 maja prowadzi Krzysztof Dębek, traci tylko cztery punkty do naszego zespołu, który zajmuje miejsce 6., czyli ostatnie dające udział w barażach.

Po wznowieniu rozgrywek Fortuna 1 Ligi Zagłębie gra w kratkę. W czterech spotkaniach zdobyło pięć punktów, wygrywając u siebie ze Stomilem Olsztyn i remisując z Radomiakiem Radom, a w meczach wyjazdowych remisując z GKS-em Tychy i przegrywając z GKS-em Bełchatów. Na kogo nasz zespół powinien przede wszystkim zwrócić uwagę? Na Fabiana Piaseckiego. Napastnik Zagłębia zdobył w tym sezonie już 14 goli, z czego 4 po wznowieniu rozgrywek, i jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

Dla naszej drużyny spotkanie z Zagłębiem będzie szansą na pierwsze punkty przy Harcerskiej po przymusowej przerwie. Spotkania z Wartą Poznań i Sandecją Nowy Sącz przegraliśmy, ale tym razem naszym dwunastym zawodnikiem będą kibice, na co gorąco liczymy! Przy Harcerskiej będzie mogło się pojawić 1387 widzów, a zatem piłkarze z pewnością będą niesieni dopingiem do dobrej gry. Kolejną dobrą informacją jest fakt, że trener Jarosław Skrobacz przy ustalaniu składu będzie mógł brać pod uwagę Marka Mroza, którzy wyleczył uraz kolana.

Spotkanie rozegrane w październiku w Sosnowcu było jednym z najlepszych, jak nie najlepszym meczem w wykonaniu naszej drużyny w tym sezonie. Wygraliśmy wtedy z Zagłębiem 4:2, choć w pewnym momencie na tablicy wyników widniał już wynik 4:0. Hat-trickiem w tamtym spotkaniu popisał się Jakub Wróbel, a jednego gola zapisał na swoje konto Michał Bojdys.

Kurs w Fortunie na to, że GKS Jastrzębie wygra, a  w meczu padnie powyżej 1,5 gola, wynosi 2.86.

26. kolejka Fortuna 1 Ligi
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 20 czerwca, godz. 17:40, Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Ze względu na odgórne wytyczne, bilety można nabywać tylko i wyłącznie internetowo poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com  na sektory D, I oraz L (sektor gości).

KUP BILET NA ZAGŁĘBIE

www.bilety.gksjastrzebie.com

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2020 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro