Podsumowanie

Na inaugurację rundy wiosennej przegrywamy przy Harcerskiej z Hutnikiem Kraków 0:1. Jedynego gola w meczu zdobył w 6. minucie spotkania Marcin Wróbel.Lepiej w to spotkanie weszli przyjezdni, którzy już w 4. minucie stworzyli dogodną sytuację, lecz strzał Karpińskiego został zablokowany. Dwie minuty później było już jednak 0:1, a na listę strzelców wpisał się Wróbel, pokonując Antkowiaka uderzeniem głową. W 12. minucie ładną akcję naszej drużyny wykończył celnym strzałem Vaz, z którym poradził sobie Wilk. W kolejnych minutach rosła przewaga GKS-u. Nasz zespół częściej atakował, ale brakowało skutecznego wykończenia, a swoje szanse mieli m.in. Lech, Zakharchenko czy Vaz. W końcówce pierwszej połowy do głosu ponownie doszli goście, którzy oddali dwa strzały na naszą bramkę – Zawadzki niecelnie uderzał z wolnego, a z próbą Wróbla poradził sobie Antkowiak.

W drugiej połowie jako pierwsi większe zagrożenie pod bramką rywala ponownie stworzyli goście, ale w 55. minucie mimo kilku prób żaden ze strzałów nie wpadł do bramki dzięki ofiarności naszej obrony, z kolei trzy minuty później Wróbel trafił w boczną siatkę. Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach znowu było groźnie, jednak tym razem dobrze interweniował przed naszą bramką Mucha. W 71. minucie niecelnie z dystansu uderzał Boruń, a w minucie 78. świetną interwencją popisał się Antkowiak, broniąc uderzenie głową z bliskiej odległości. Do końca spotkania, mimo walki i zaangażowania, nie udało się naszym zawodnikom odrobić start i ostatecznie na inaugurację rundy wiosennej nie zdobywamy punktów.

25 lutego, Jastrzębie-Zdrój, godz. 14:00
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków 0:1 (0:0)
0:1 - Marcin Wróbel 6’

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Krystian Mucha, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Joao Guilherme (61. Farid Ali), Ricardo Vaz, Szymon Gołuch (61. Kacper Zych), Daniel Stanclik (61. Dawid Witkowski).

Hutnik Kraków: Adam Wilk - Dawid Kubowicz, Krzysztof Świątek (90. Patryk Serafin)`    , Dominik Zawadzki (79. Kacper Andrzejewski), Miłosz Drąg, Patryk Kieliś, Michał Zięba, Damian Urban, Kamil Wenger, Hubert Karpiński (82. Sławomir Chmiel), Marcin Wróbel.

Sędzia: Szymon Łężny.
Żółte kartki: Guilherme, Lech, Golak, Vaz, Boruń (GKS) oraz Kieliś, Urban, Kubowicz, Chmiel Serafin (Hutnik).
Widzów: 1237.

GKS JASTRZĘBIE

GKS JASTRZĘBIE

HUTNIK KRAKÓW

HUTNIK KRAKÓW

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2024 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj! Jastrzębie