AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki i harmonogram

Przedstawiamy wyniki spotkań młodzieżowych drużyn Akademii GKS Jastrzębie z ostatnich dni, a także harmonogram najbliższych spotkań.


Wyniki (29 kwietnia – 4 maja)

I liga wojewódzka C1 Trampkarz
SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
Bramki dla GKS-u:
Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer, Ksawier Ciszek

Skład:
Alan Dejak – Jakub Piasecki, Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer oraz Ksawier Ciszek, Kewin Szulkowski, Karol Łęgosz, Szymon Herman, Kacper Figołuszka, Dawid Omyła, Mateusz Głuc
Trener:
Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Myśliwiec, Aleks Kraśniewski

Skład:
Miłosz Śnieżek – Aron Kłosok (46’ Oskar Drzyzga), Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Maciej Juraszczyk (53’ Jakub Bednarek), Dawid Kania, Kacper Rejbicz, Aleks Kraśniewski, Kamil Myśliwiec (46’ Igor Glawaty), Oskar Kołodziej (68’ Wiktor Borycki), Kacper Janecki (78’ Mateusz Polok)oraz Miłosz Misala, Bartłomiej Mazur
Trener:
Wojciech Kania
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
APN SMS TYCHY - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u:
Kamil Zalewski

Skład:
Tymoteusz Brzoza – Kacper Świst, Szymon Gardjan, Sebastian Babczenko, Kamil Zalewski, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Leon Burzyński
Trener:
Tomasz Kocerba
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – LKS RUCH STANOWICE 13:1 (6:1)
Bramki dla GKS-u:
Igor Konieczny, Oskar Benek x3, Ksawier Ciszek x2, Igor Kłapyta x4, Szymon Herman, Oskar Adamowicz, Kewin Szulkowski

Skład:
Igor Budny – Jakub Niegosz, Tomasz Piwowar, Igor Konieczny, Wiktor Sosna, Oskar Benek, Dawid Omyła, Ksawier Ciszek, Kewin Szulkowski, Kacper Zalewski, Szymon Ceremon oraz Szymon Herman, Oskar Adamowicz, Kacper Figołuszka, Igor Kłapyta, Krzysztof Olborski, Przemysław Wienczirsz, Iwo Reguła
Trener:
Grzegorz Łukasik
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – GMKS 21 NĘDZA (30.04, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój) – brak wyników
______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
KS SZCZERBICE - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Dawid Bajko, Bartosz Skrobiś

Skład:
Jakub Kłus – Bartosz Kubczak, Dawid Pietrek, Piotr Kania, Igor Bartosik, Iwo Wąsik, Alan Zając, Jakub Dudek, Bartosz Syrek, Iwo Reguła, Dawid Bajko oraz Adam Naklicki, Błażej Kocoń, Bartosz Skrobiś, Adam Olszewski, Wiktor Sosna, Jakub Niegosz, Piotr Woźnica
Trener:
Kamil Pająk
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 19:0 (12:0)
Bramki dla GKS-u:
Aleksander Czarnuch x2, Michał Machola x4, Bartosz Płocidem x3, Karol Buchta x5, Patryk Bażan, Mateusz Kowol, Adrian Kaczmarczyk x3

Skład:
Jakub Porębski – Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Bartosz Płocidem, Adrian Kaczmarczyk, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Michał Machola, Adrian Pisarczyk oraz Filip Stanisz, Mateusz Bober
Trener:
Piotr Paś
_______
B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE – SKS GWAREK ZABRZE 2:1 (2:1)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Gancarz, Aron Kłosok

Skład:
Olivier Misztal – Oskar Gancarz, Jakub Kania, Jakub Kowalik, Łukasz Machola, Aron Kłosok, Robert Miłkowski, Oskar Drzyzga, Kamil Kwiatkowski, Paweł Rutkowski, Wojciech Skrobol oraz Rafał Smolorz, Kacper Zapała, Paweł Kraczkowski, Bartosz Kąkol
Trener:
Adam Śmigielski
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
KS  WICHER WILCHWY - GKS JASTRZĘBIE 5:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u:
Oskar Polak

Skład:
Jakub Szczepanik – Jakub Kupiec, Tymoteusz Szweda, Mateusz Polok, Miłosz Świst, Oskar Polak, Bartłomiej Mazur, Jakub Bednarek, Wiktor Borycki, Maciej Norek, Jan Szczotka oraz Miłosz Śnieżek, Wiktor Filipczyk, Tomasz Kowalski
Trener:
Kamil Pająk
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY – GKS II JASTRZĘBIE 2:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u:
Kacper Plata, Przemysław Wienczirsz x2

Skład:
Piotr Woźnica – Nikodem Przybylski, Maksymilian Wilkus, Michał Maj, Kacper Plata, Jakub Stasiak, Karol Morcinek, Dawid Pietrek, Jakub Kwiatkowski, Dominik Marszałek, Szymon Kawka oraz Cyryl Machciński, Antoni Boratyn, Przemysław Wienczirsz, Jakub Niegosz, Julian Breś
Trener:
Andrzej Myślwiec
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
KS LESZCZYNY – GKS II JASTRZĘBIE 1:2 (1:2)
Bramki dla GKS-u:
Dominik Marcol x2

Skład:
Aleksander Kienast – Mateusz Sosna, Patryk Pryma, Dominik Marcol, Wiktor Drobiak, Jakub Kopczyński, Kamil Sitek, Krzysztof Jędrysik, Mateusz Kokoszka oraz Igor Matuszak, Filip Hyziewicz, Nikodem Mosoń, Kacper Pająk
Trener:
Grzegorz Lada

Harmonogram meczów (11-13 maja)


II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA (11.05, godz. 17:30, Jastrzębie-Zdrój)
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
UNIA RACIBÓRZ - GKS JASTRZĘBIE (11.05, godz. 17:00, Racibórz)
_______
Rybnik: C2 Trampkarz „PLTM 2008 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE II – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW (12.05, godz. 17:30, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 B Rybnik” Grupa 2
AP RYMER RYBNIK II – GKS JASTRZĘBIE (13.05, godz. 17:45, Rybnik)
_______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW (13.05, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: F2 Żak „Żaki 2014 B Rybnik” Grupa 2
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - GKS JASTRZĘBIE II (12.05, godz. 16:20, Krostoszowice)


Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro