AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Wyniki i harmonogram najbliższych meczów

Przedstawiamy wyniki spotkań młodzieżowych zespołów Akademii GKS Jastrzębie rozegranych w dniach 7-13 maja oraz harmonogram najbliższych meczów.

 

Wyniki meczów 7-12 maja 2022

I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE – GÓRNIK ZABRZE 4:0 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Wojciech Katus, Tomasz Piwowar, Mateusz Krymer, Igor Konieczny

Skład: Alan Dejak – Tomasz Piwowar, Szymon Karwot, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Wojciech Katus, Olivier Winkler, Maciej Pastuszka, Mikołaj Gołofit, Mateusz Krymer, Jakub Piasecki oraz Mateusz Głuc, Kewin Szulkowski, Karol Łęgosz, Igor Konieczny, Ksawier Ciszek, Kacper Figołuszka
Trener: Damian Mikołowicz
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS JASTRZĘBIE 5:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Kacper Rejbicz

Skład: Miłosz Śnieżek – Jakub Cichoń, Kamil Bednorz, Kacper Czwartos (52’ Bartłomiej Mazur), Michał Kiełbasa, Kamil Osiak, Kacper Rejbicz, Dawid Kania, Łukasz Mrowiec (52’ Jakub Wojtas), Oskar Kołodziej, Igor Glawaty (60’ Mateusz Polok) oraz Olivier Misztal
Trener: Wojciech Kania
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3:3 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Alex Wójtowicz, Kamil Zalewski, Szymon Gardjan

Skład: Tymoteusz Brzoza – Kacper Świst, Szymon Gardjan, Kamil Zalewski, Patryk Miąsko, Damian Dziądziakowski, Zuzanna Sądej, Alex Wójtowicz, Filip Olszewski oraz Leon Burzyński, Sebastian Babczenko
Trener: Tomasz Kocerba
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
MKS GMINA LUBOMIA – GKS II JASTRZĘBIE 1:5 (0:4)
Bramki dla GKS-u: Iwo Reguła, Przemysław Wienczirsz x2, Igor Kłapyta x2

Skład: Szymon Herman – Oskar Adamowicz, Wiktor Sosna, Iwo Reguła, Igor Kłapyta, Kacper Zalewski, Dawid Omyła, Przemysław Wienczirsz, Szymon Ceremon, Jakub Kalisz, Krzysztof Olborski oraz Szymon Zdunek, Piotr Koszmider, Patryk Jargut
Trener: Grzegorz Łukasik
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – WSP WODZISŁAW 2:0 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Wiktor Sosna, Jakub Dudek

Skład: Jakub Kłus – Dominik Marszałek, Kacper Plata, Piotr Kania, Igor Bartosik, Iwo Wąsik, Alan Zając, Jakub Dudek, Bartosz Syrek, Borys Kozieł, Dawid Bajko oraz Piotr Woźnica, Antoni Boratyn, Błażej Kocoń, Bartosz Skrobiś, Adam Olszewski, Wiktor Sosna, Przemysław Wienczirsz
Trener: Kamil Pająk
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
KS RAFAKO RACIBÓRZ - GKS JASTRZĘBIE 0:9 (0:4)
Bramki dla GKS-u: Michał Machola x4, Bartosz Płocidem x2, Dominik Marcol, Aleksander Czarnuch, Dominik Komorek (bramka samobójcza)

Skład: Jakub Porębski – Aleksander Dreścik, Oskar Garbacz, Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Bartosz Płocidem, Mateusz Kokoszka, Karol Buchta, Michał Machola oraz Dominik Marcol, Filip Stanisz, Sebastian Babczenko
Trener: Piotr Paś
_______
III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2010 Rybnik” Grupa 3
UNIA RACIBÓRZ - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Mateusz Bober, Dominik Marcol, Michał Machola

Skład: Jakub Porębski – Oskar Garbacz, Aleksander Czarnuch, Patryk Bażan, Krzysztof Jędrysik, Mateusz Kokoszka, Karol Buchta, Aleksander Dreścik, Mateusz Bober oraz Bartosz Płocidem, Dominik Marcol, Michał Machola, Adrian Pisarczyk
Trener: Piotr Paś
_______
B2 Junior Młodszy
SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u: Wojciech Skrobol

Skład: Rafał Smolorz – Oskar Gancarz (46’ Kamil Kwiatkowski), Kacper Janecki, Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Łukasz Machola (77’ Robert Miłkowski), Aron Kłosok, Oskar Drzyzga, Paweł Rutkowski (84’ Jakub Kowalik), Wojciech Skrobol, Szymon Antczak (46’ Miłosz Buchta) oraz Olivier Misztal, Kacper Zapała
Trener: Adam Śmigielski
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
GKS JASTRZĘBIE – LKS BUK RUDY 18:0 (8:0)
Bramki dla GKS-u: Oskar Polak x3, Szymon Kołodziej x4, Jan Szczotka x2, Łukasz Mrowiec x3, Jakub Wojtas x2, Maciej Norek, Tymoteusz Szweda, Dawid Kania, Mateusz Polok

Skład: Jakub Maciejowski – Jan Szczotka, Jakub Bednarek, Maciej Norek, Szymon Kołodziej, Mateusz Polok, Tymoteusz Szweda, Jakub Kupiec, Wiktor Filipczyk, Oskar Polak oraz Kamil Osiak, Paweł Kraczkowski, Bartłomiej Mazur, Jakub Wojtas, Dawid Kania, Łukasz Mrowiec
Trener: Andrzej Myśliwiec
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 3:0 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Tymoteusz Brzoza, Filip Olszewski, Patryk Miąsko

Skład: Aleksander Kienast – Jakub Kopczyński, Marcin Zając, Kamil Sitek, Kacper Pająk, Filip Hyziewicz, Patryk Pryma, Mateusz Sosna, Igor Matuszak oraz Kacper Świst, Tymoteusz Brzoza, Patryk Miąsko, Filip Olszewski, Nikodem Mosoń
Trener: Mirosław Kawecki

 

Nadchodzące mecze 14-19 maja 2022

I liga wojewódzka C1 Trampkarz
GKS JASTRZĘBIE – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW (14.05, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS JASTRZĘBIE – LKS POGOŃ IMIELIN (14.05, godz. 11:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GÓRNIK ZABRZE - GKS JASTRZĘBIE (14.05, godz. 11:00, Zabrze)
_______
III liga wojewódzka C1 Trampkarz „WLT 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS DĄB GASZOWICE – GKS II JASTRZĘBIE (14.05, godz. 10:00, Gaszowice)
_______
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS JASTRZĘBIE – UKS ORZEŁ MOSZCZENICA (14.05, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
B2 Junior Młodszy
GKS JASTRZĘBIE – SMS TYCHY (14.05, godz. 13:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: A1 Junior „PLJS 2003 Rybnik”
LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - GKS JASTRZĘBIE (14.05, godz. 10:00, Racibórz)
_______
Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2010 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – MKS ŻORY (14.05, godz. 15:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 B Rybnik” Grupa 2
GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - GKS JASTRZĘBIE (14.05, godz. 09:00, Rydułtowy)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 C Rybnik” Grupa 3
GKS II JASTRZĘBIE – KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ (14.05, godz. 09:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 D Rybnik” Grupa 4
UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA – GKS III JASTRZĘBIE (14.05, godz. 10:00, Rybnik)

_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 D Rybnik” Grupa 4
GKS III JASTRZĘBIE – UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA (17.05, godz. 17:15, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E1 Orlik „PLO 2011 E Rybnik” Grupa 5
GKS IV JASTRZĘBIE – LKS RÓJ (19.05, godz. 17:00, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 A Rybnik” Grupa 1
GKS JASTRZĘBIE – GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY (16.05, godz. 17:30, Jastrzębie-Zdrój)
_______
Rybnik: E2 Orlik „PLOM 2012 E Rybnik” Grupa 5
KS 25 KOKOSZYCE - GKS III JASTRZĘBIE (14.05, godz. 13:00, Wodzisław Śląski)
_______
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 A Rybnik” Grupa 1
GKS II JASTRZĘBIE – UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI (15.05, godz. 10:00, Jastrzębie-Zdrój)
________
Rybnik: F1 Żak „Żaki 2013 B Rybnik” Grupa 2
AP RYMER RYBNIK II - GKS JASTRZĘBIE (16.05, godz. 17:45, Rybnik)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2022 K.S. GKS 1962 Jastrzębie.
Projekt i realizacja Ahoj.pro